Zhodnocení sezony 2018 - Muži "B"

15.10.2018

Zhodnocení sezony 2018 - Muži "B" - Krajský přebor


Cíle před sezonou:

  • Stejně jako v loňské sezóně ani letos jsme neměli postupové ambice, nevyřčeným cílem tak bylo hrát v horní části tabulky.

Nejzásadnější události, které se během sezony staly:

  • Po vcelku vydařené zimní přípravě, kdy jsme se scházeli na tréninky v dostatečném počtu, hned na začátku sezóny vypadli dlouhodobě Milan Majer (zdravotní důvody), Rosťa Čachotský (operace kolene) a Jozef Líbal (osobní důvody). Rázem se tým zúžil z jedenácti lidí na soupisce na osm. V průběhu sezóny pak zranění postihlo Jana Cmírala a Jana Čecha, kteří museli vynechat některé zápasy. Úzký kádr se ve finální fázi opět podepsal na konečném umístění.

Nejlepší zápasy sezony?

  • Paradoxně naším nejlepším letošním zápasem bych označil prohraný domácí zápas s Jizerním Vtelnem, kde jsme se sešli v plné síle. Celý tým zahrál velice dobře, rozhodovaly jen drobnosti a nakonec soupeř rozhodl kvalitním výkonem s menším počtem chyb.

Zhodnocení cílů, které byly stanoveny před začátkem sezony.

  • Začátek sezóny se nám povedl, odehráli jsme několik pohledných utkání s dobrými výsledky. Po 6.kole jsme měli na kontě 8 bodů za 4 výhry a jednu prohru (v 1.kole jsme měli volný los). Bohužel ve druhé půli i vinou zranění se nám tolik nedařilo a nakonec jsme se ziskem 9 bodů obsadili 5.místo což hodnotím jako neúspěch a daleko za očekávání, minimálně co se týče předvedené kvality hry.