Zhodnocení sezony 2017 - Muži "B"

09.11.2017

Zhodnocení sezony 2017 - Muži "B" - Krajský přebor

Cíle před sezonou:

  • cíl nebyl stanoven, avšak v hlavách každého byl zisk titulu přeborníka středočeského kraje

Nejzásadnější události, které se během sezony staly:

  • Celou sezonu jsme se scházeli v dostatečném počtu jak na zápas, tak na většinu tréninků. Bohužel několik tréninků jsme museli pro nepřízeň počasí zrušit. Stav hřiště v úvodu sezony a nepřízeň počasí nás stál i zisk bodů proti Vrdům, kdy jsme museli tento zápas odehrát v Čelákovické hale, která byla zajištěna hráčem Vrdů (v naší hale hráli ženy "A"). Dalším zásadním faktem bylo odstoupení družstva Šacung "C" těsně před začátkem soutěže. Z tohoto důvodu byla sezona krátká a velmi rychlá.

Nejlepší zápasy sezony?

  • Vzhledem k nízkému počtu účastníků byla letošní sezona kvalitativně velmi vyrovnaná. Z tohoto důvodu nelze vybrat náš nejlepší zápas sezony. Jak se však později ukázalo, tak prohra s Vrdy (hráno v hale) a remíza v Osnici nás stála vytoužený titul. Proti vítězi kraje Zaječovu se nám nedařilo ani v jednom zápase. Vzhledem i k jeho občasným výpadkům by nám ztracené body s Vrdy a v Osnici stačili na vytoužený zisk titulu.

Zhodnocení cílů, které byly stanoveny před začátkem sezony.

  • Z výše uvedeného vyplývá, že jsme skončili těsně na 2. místě a o premiérové vítězství ve středočeském kraji se budeme snažit v další roce.
    Po sezoně odchází z důvodu dojíždění vedoucí týmu Jan Král.