TJ Slavoj Český Brod "A" x SKN Žatec   0:5

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Ešner; Matějka; Vokáč; Štěpař

1D-1D: Cibulka, Janík (Sýkora) - Štolka, Vít. O 1:2 (6:10, 10:9, 9:10)
2D-2D: Vedral, Ešner - Stehlík, Vít P. 0:2 (9:10, 7:10)
1T-1T: Kaděra, Janík, Cibulka (Vokáč) - Vít P., Stehlík, Sýs 0:2 (7:10, 8:10)
2T-2T: Ešner (Matějka), Vedral, Sýkora - Vít O., Kovařík, Štolka 0:2 (7:10, 5:10)
1S:1S: Vedral - Vít O. 0:2 (9:10, 2:10)

45

0:1, 0:5

Na rozhodující zápas play out jsme byli kompletní.
V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Cibulka, Janík. A po půlce setu střídal Janíka Sýkora, protože jsme se dost prali s příjmem. Druhý set už byl mnohem lepší a nakonec jsme ho zvládli. Ve třetím setu se stav rozhodoval za stavu 9:9, kdy hosté zvládli svoji koncovku a zvítězili 10:9. Ujali se tak vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Ešner, Vedral a úvod této dvojice nám vyšel, soupeř ale postupně začal více hrát svoji hru a Kaděra střídal Ešnera. Bohužel ani tato změna nám nepomohla a hosté se ujali vedení 1:0 na sety. Druhý set nám ale také moc nevyšel a soupeř se brzo dostal do vedení, které už udržel. Hosté tedy vedli už 2:0 na zápasy.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Cibulka a Janík a první set hosté ovládli celkem v pohodě. Druhý se byl vyrovnanější, dobře hrající sestava hostů si i tady ale průběh setu pohlídala a zvítězila tak 2:0 na sety.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Vedral, Sýkora a první set jsme prohráli 7:10. Druhý set jsme začali špatně a po pár balonech střídal Matějka Ešnera. Soupeř ale nadále držel svoji hru a dotáhl druhý set do vítězství 10:5. Tím se ujal Žatec vedení už 4:0 na zápasy.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který hrál znovu proti Vítovi O. A první set se rozhodoval za stavu 9:9, kdy náš hráč vykopl smečovaný servis. Druhý set byl už zcela v režii hostujícího singlisty, který tak zvítězil 2:0 na sety a uzavřel tím celý zápas.

Celkem tedy soupeř zvítězil 5:0 na zápasy a vyhrál celou sérii v poměru 2:1.