SKN Žatec x TJ Slavoj Český Brod "A"   3:5

1D-1D: Stehlík, Vít P - Vedral, Ešner 0:2 (8:10, 9:10)
2D-2D: Štolka, Vít O. - Janík, Cibulka (Vokáč) 2:0 (10:5, 10:9)
1T-1T: Vít P., Stehlík, Sýs - Ešner, Sýkora, Vedral 2:1 (6:10, 10:7, 10:8)
2T-2T: Vít O., Kovařík, Štolka - Kaděra, Janík, Vokáč 0:2 (9:10, 9:10)
1S-1S: Vít O. - Vedral 1:2 (10:9, 5:10, 10:7)
1T-2T: Vít P., Stehlík, Sýs - Kaděra, Janík, Cibulka (Vokáč) 1:2 (10:6, 7:10, 8:10)
2T-1T: Vít O., Kovařík, Štolka - Vedral, Ešner, Sýkora 1:2 (6:10, 10:9, 8:10)
1D-2D: Vít P., Stehlík - Janík, Cibulka (Vokáč) 1:2 (7:10, 10:6, 9:10)

40

0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:5,

Na další zápas play out jsme byli kompletní.
V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Ešner. A po prvním vyhraném setu, jsme ovládli i set druhý. Dokázali jsme tak hned na úvod zvítězit 2:0 na sety.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Cibulka a úvod této dvojice nám nevyšel, soupeř potom měl více ze hry a nakonec i set druhý v poměru 10:9 a 2:0 na sety. Stav utkání tak byl 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vedral, Ešner, Sýkora a začátek prvního setu nám vyšel. Druhý set byl ale odlišný a prohráli jsme ho 10:7. Třetí set domácí tahali celou dobu za delší konec a nakonec i vyhráli 10:8 a 2:1 na sety. Ujali se tak vedení 2:1 na zápasy.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Janík, Vokáč a první set jsme vyhráli 10:9. Druhý set jsme zvítězili tím samým výsledkem, takže jsme vyhráli 2:0 na sety a srovnali stav utkání na 2:2.

V singlu za nás nastoupil zase Vedral, který hrál opět proti O.Vítovi. První set se rozhodoval až v koncovce, kde Vedral svojí chybou daroval první set soupeři. Druhý set byl ale v režii našeho hráče a zápas se tak rozhodoval až ve třetím setu. Tam náš hráč nedokázal převzít hru a O.Vít tak vyhrál celkem 2:1 na sety.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Janík a Cibulka a první set nám moc nešel. Druhý set jsme ale zahráli výrazně lépe. Třetí set byl vyrovnaný, ale nakonec jsme ho dokázali ovládnout a zvítězit 2:1 na sety.

V další odvetné trojici jsme nastoupili v sestavě Ešner, Vedral a Sýkora a první set jsme dokázali hned vyhrát. Druhý set jsme bohužel prohráli 9:10 a zápas se tedy musel rozhodnout ve třetím zkráceném setu. Tam jsme dokázali ovládnout opět konec setu a zvítězili jsme tak 10:8 a 2:1 na sety. Ujali jsme se tak vedení 4:3.

V zápase odvetných dvojic jsme nastoupili v sestavě Janík a Cibulka. První set jsme vyhráli 10:7, ale ve druhém setu nám moc neseděla obrana a prohráli jsme 6:10. Třetí set se rozhodoval až za stavu 9:9, kdy posledním míčem hostující hráč vykopnul svůj útok a nám tak daroval vítězství 2:1 na sety a celkovou výhru 5:3 na zápasy.