TJ Slavoj Český Brod "A" - SKN Žatec   2:5

1D-1D: Vedral, Kaděra (Cibulka) - Štolka, Vít. O 0:2 (6:10, 7:10)

2D-2D: Vokáč, Janík (Ešner) - Stehlík, Vít P. 0:2 (8:10, 3:10)

1T-1T: Vedral, Ešner, Sýkora - Vít P., Stehlík, Sýs 2:0 (10:6, 10:8)

2T-2T: Kaděra, Janík, Vokáč - Vít O., Kovařík Štolka 2:1 (6:10, 10:6, 10:9)

1S-1S: Vedral - Vít O. 1:2 (10:9, 5:10, 7:10)

1T-2T: Vedral, Ešner, Sýkora (Matějka) - Vít O., Kovařík Štolka 1:2 (10:5, 5:10, 9:10)

2T-1T: Kaděra, Janík, Vokáč (Cibulka) - Vít P., Stehlík, Sýs 1:2 (10:9, 7:10, 8:10)

30

0:1, 0:2, 2:2, 4:2, 5:3, 6:3

Na první zápas play out jsme byli pouze Štěpaře.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prvním vyhraném setu, jsme nezvládli set druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím, kde jsme nakonec zvládli koncovku a zvítězili 2:1 na sety.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Vokáč a úvod této dvojice nám vyšel, soupeř ale potom měl více ze hry a nakonec i vyhrál první set. Ve druhém setu nám nešla moc mezihra a Vokáče střídal Ešner. Bohužel ani tato změna nám nepomohl a Žatec se ujal vedení už 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vedral, Ešner, Sýkora a začátek prvního setu nám sedl. I druhý set nám vycházel, což jsme i potvrdili celkovým vítězstvím 10:8 a 2:0 na sety.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Janík, Vokáč a první set jsme prohráli 6:10. Druhý set jsme naopak zvítězili 10:6 a vše se muselo rozhodnout ve třetím setu, kde jsme měli štěstí v koncovce a vyhráli 10:9. Tím jsme srovnali stav utkání na 2:2.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který hrál opět proti Vítovi O. První set našemu hráči vyšel. Druhý set byl ale v režii hostujícího hráče a zápas se tak rozhodoval až ve třetím setu. Tam náš hráč nedokázal převzít hru a Vít. O. tak vyhrál celkem 2:1 na sety.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Ešner, Vedral, Sýkora a první set nám vyšel. Druhý set jsme ale zahráli výrazně hůře a Matějka střídal Ešnera. Bohužel ani tohle střídání nám příliš nevyšlo a vše se muselo opět rozhodnout až ve třetím setu. Tam se zápas rozhodoval až v úplné koncovce, kde byli nakonec hosté šťastnější. Ujali se tak vedení už 4:2 na zápasy.

V následující odvetné trojici nastoupili Vokáč, Kaděra, Janík a první set jsme vyhráli v koncovce 10:9. Druhý set už byl horší a prohráli jsme 7:10. Ve třetím setu to byla dlouho tahanice, poté ale hosté uskočili a vedení si pohlídali až do konce setu, tím zvítězili 10:8 a 2:1 na sety.

Celkem tedy soupeř zvítězil 5:2 na zápasy a ujal se v sérii vedení 1:0.