TJ Slavoj Český Brod "A" - MNK Modřice "A" 1:6

Kaděra; Janík; ; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Kaděra, Vedral - Pospíšil, Rosenberk 0:2 (6:10, 7:10)

2D-2D: Vokáč, Janík - Kop, Müller 2:0 (10:9, 10:9)

1T-1T: Kaděra, Vedral, Sýkora (Cibulka) - Kop, Topinka, Hanus 0:2 (6:10, 4:10)

2T-2T: Ešner, Vokáč, Štěpař (Matějka) - Pospíšil, Müller, Rosenberk 0:2 (6:10, 8:10)

3D-3D: Cibulka, Sýkora - Hanus, Burian 1:2 (10:9, 9:10, 9:10)

1S-1S: Vedral - Kop 1:2 (9:10, 10:6, 8:10)

1T-2T: Kaděra, Cibulka, Sýkora (Vedral) - Pospíšil, Rosenberk, Müller 0:2 (5:10, 4:10)

35

0:1, 1:1, 1:6

Na další domácí zápas sezony jsme byli kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. A po prvním prohraném setu, jsme nezvládli  ani set druhý a hosté se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Vokáč a díky dobré koncovce jsme ovládli první set. Druhý set byl také hodně vyrovnaný a také se rozhodoval až za stavu 9:9. Naše dvojice svou bojovností dokázala vyhrát i tuto koncovku, díky které jsme srovnali stav utkání na 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Sýkora, Vedral a první set nám moc nevyšel. Ve druhém setu vystřídal Cibulka Kaděru, ale bohužel ani tato změna nám nepomohla vykolejit Kopovu trojici a Modřice zvítězily poměrně v klidu 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Vokáč a Štěpař. A po prvním prohraném setu jsme se ve druhém setu zvedli, když Matějka vystřídal Ešnera. Každopádně dobře hrající Pospíšil dokázal svoji sestavu dovést k vítězství i ve druhém setu a připsali si tak už třetí bod do celkového hodnocení zápasu.

Ve vložené dvojici nastoupili Cibulka se Sýkorou a první set jsme v koncovce dotáhli do vítězství 10:9. Druhý set byl ve stejném skóre pro hosty, takže se zápas rozhodoval v setu třetím. Tam jsme si za stavu 9:9 nepohlídali koncovku a darovali tím vítězství hostům 2:1.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který hrál proti nově proti Kopovi. První set vyhrál Kop 10:9, druhý set vyhrál Vedral, takže se vše rozhodovalo ve zkrácené sadě. Tam měl Kop trochu více štěstí a dokázal vyhrát 2:1 po setu 10:8. Zvýšil tak vedení svému týmu už na 5:1.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Cibulka a Sýkora. A po prvním prohraném setu se nám nedařilo ani v setu druhém. Vedral vystřídal na začátku setu Kaděru, ale ani tato změna nám nepomohla a zápas trojic jsme prohráli po setech 5:10, 4:10 a 0:2 na sety.

Celkově si tak díky tomuto vítězství Modřice zajistili celkovou výhru v poměru 6:1 na zápasy.