TJ Spartak Čelákovice "A" - TJ Slavoj Český Brod "A"   4:6

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Čech; Matějka; Vokáč

1D-1D: Kilík, Ftáčník - Janík, Vokáč (Ešner) 2:0 (10:4, 10:6)

2D-2D: Flekač, Kaděra J. - Vedral, Kaděra 1:2 (8:10, 10:6, 9:10)

1T-1T: Kolenský, Kilík, Bareš - Ešner, Štěpař, Janík 1:2 (10:6, 9:10, 9:10)

2T-2T: Spilka, Flekač, Šafr (Vedral) - Kaděra, Vedral, Sýkora (Cibulka) 2:0 (10:7, 10:5)

3D-3D: Spilka, Kolenský - Cibulka, Sýkora (Štěpař) 2:0 (10:6, 10:3)

1S-1S: Kolenský - Vedral 2:0 (10:4, 10:8)

1T-2T: Kolenský, Kilík, Ftáčník (Doucek) - Kaděra, Vedral, Sýkora 0:2 (4:10, 7:10)

2T-1T: Spilka, Šafr, Flekač - Ešner, Štěpař, Janík (Vokáč) 0:2 (8:10, 8:10)

1D-2D: Kilík, Ftáčník - Kaděra, Vedral (Matějka) 1:2 (10:5, 5:10, 8:10)

2D-1D: Flekač, Kaděra J. (Šafr) - Ešner, Janík (Vokáč) 0:2 (7:10, 8:10)

80

1:0, 1:1, 4:2, 4:6

Na venkovní zápas proti Čelákovicím jsme byli kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Janík, Vokáč. A první set nám vůbec nevyšel, brzo tedy střídal Vokáče Ešner. Ve druhém setu už to od naší dvojice bylo lepší, ale ani tak jsme se nedokázali vypořádat se soupeřovými útoky. Čelákovice tak zvítězili 2:0 a ujali se vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral a tento zápas měl odlišný průběh oproti první dvojici. První set jsme vyhráli, druhý ovládli domácí, takže se vše rozhodovalo v setu třetím, kde jsme koncovku zvládli lépe a zvítězili 2:1 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Ešner, Janík, Štěpař a první set nám nevyšel. Druhý set jsme ale v koncovce zvládli a musel rozhodnout set třetí. V něm jsme byli opět šťastnější a dokázali vyhrát 10:9 a tím jsme se ujali vedení 2:1.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení ve složení Kaděra, Vedral, Sýkora. A po prvním prohraném setu se naše hra střídal Kaděru Cibulka. Bohužel ani tato změna nám nepomohla a soupeř si druhý set pohlídal a zvítězil tak 2:0 na sety.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora s Cibulkou a první set prohráli 6:10. Druhý set nám vůbec nevyšel a Cibulku střídal Štěpař. Ani tato změna ale nepřinesla zlom v zápase a soupeř si zápas v klidu pohlídal a připsal si výhru 2:0.

V singlu nastoupil Vedral, který vyzval Kolenského. A první set našemu hráči moc nevyšel. Druhý set už byl od Vedrala lepší, přesto Kolenský hru ovládal a zvítězil celkem 2:0 na sety. Čelákovice tak vedli už 4:2 na zápasy.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Vedral, Sýkora a první set nám vyšel skvěle. Do druhého setu jsme nastoupili stejně dobře a díky tomu jsme dokázali vyhrát 2:0 na sety a snížit stav utkání na 3:4. Ve druhé odvetné trojici jsme  nastoupili v sestavě Ešner, Štěpař, Janík a první set jsme se dlouho prali s obranou, pak ale vystřídal Janík Vokáče a my díky tomu vyhráli první set. Druhý set byl také vyrovnaný, ale díky výborně hrajícímu Ešnerovi na útoku jsme si připsali výhru i ve druhém setu a srovnali jsme stav utkání na 4:4.

V zápase odvetných dvojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Vedral. A první set nám vůbec nevyšel. Druhý set se nám podařilo získat, takže se musel zápas rozhodovat opět až ve třetím setu. Tam jsme dokázali ovládnout koncovku a tím jsme si zajistili  vedení 5:4.

V posledním zápase dne nastoupila naše dvojice ve složení Ešner, Janík a první set jsme dokázali vyhrát 10:7, ve druhém setu se nám moc nedařilo, takže vystřídal Janík Vokáč a tato změna nám dokonale vyšla a díky tomu jsme zápas vyhráli 2:0 a celkově 6:4, což nám zajistilo 2 cenné body do tabulky.