TJ Slavoj Český Brod "A" - SK Liapor Witte Karlovy Vary "A"   2:6

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Medek J., Bíbr 1:2 (8:10, 10:9, 9:10)

2D-2D: Vokáč, Janík (Ešner) - Vanke, Putík 2:1 (10:7, 6:10, 10:9)

1T-1T: Vedral, Matějka, Sýkora (Cibulka) - Medek J., Medek M., Bíbr 1:2 (5:10, 10:6, 9:10)

2T-2T: Ešner, Štěpař, Janík (Vokáč) - Vanke, Hron, Kubín V. 0:2 (7:10, 3:10)

3D-3D: Cibulka, Sýkora - Svoboda, Musil (Kubín) 2:0 (10:8, 9:10, 10:8)

1S-1S: Vedral - Hron. 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)

1T-2T: Matějka, Sýkora, Cibulka (Vedral) - Vanke, Hron, Kubín V. 0:2 (6:10, 7:10)

2T-1T: Ešner, Janík, Štěpař (Kaděra, Vokáč) - Medek J., Bíbr, Medek M. 0:2 (9:10, 4:10)

50

0:1, 1:1, 1:3, 2:4, 2:6

Na další domácí zápas jsme byli opět kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prohraném prvním setu, jsme zvládli set druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím, kde jsme nakonec nezvládli koncovku a prohráli 9:10 a 1:2 na sety.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Vokáč a úvod této dvojice nám vyšel. Ve druhém setu nám nešla moc mezihra a Vary tento set ovládli. Třetí set byl vyrovnaný, ale v koncovce jsme i díky střídání a bloku Ešnera vyhráli a srovnali stav utkání na 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vedral, Matějka, Sýkora a první set nám vůbec nevyšel. Matějku tak střídal Cibulka, který hru oživil, takže se zápas opět rozhodoval ve třetím setu. Tam hoste znovu urvali koncovku 10:9 a zvítězili tak 2:1.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Janík, Štěpař a první set nám nešla vůbec obrana. Druhý set si soupeřova trojice také pohlídala a vyhrála tak po setech 10:7, 10:3 a 2:0 celkem na sety.

Ve vložené dvojici nastoupili znovu Sýkora s Cibulkou a první set naše dvojice vyhrála 10:8. Druhý set byl vyrovnanější a nakonec ho pro sebe zajistili Vary. Třetí set jsme dokázali po bitvě vyhrát 10:8 a snížili jsme stav utkání na 2:3.

V singlu nastoupil opět Vedral, který nyní vyzval Hrona. První set našemu hráči příliš nevyšel, takže se Hron ujal vedení 1:0 na sety. Druhý set ovládl náš hráč, takže se zápas rozhodoval ve třetím setu, který byl nejvyrovnanější a rozhodoval se až za stavu 9:9. Nakonec Hron po svém útoku mohl slavit, protože Vedral nedokázal jeho útok zpracovat a Hron tak vyhrál v poměru 2:1 na sety.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Cibulka, Matějka, Sýkora a první set nám nevyšel. Druhý set jsme vystřídali Matějku za Vedrala, ale rozjetý soupeř zahrál opět velmi dobře, takže se radoval z vítězství 2:0. V zápase druhých trojic jsme nastoupili v sestavě Ešner, Janík, Štěpař a první set jsme prohráli 9:10. Ve druhém setu nám nevyšel začátek, takže jsme zvolili střídání rovnou dvou hráčů (dolů šli Štěpař a Ešner a místo nich Kaděra s Vokáčem). Ale ani tato změna nepřinesla větší herní klid a soupeř tak zvítězil 2:0 na sety a tím i celý zápas v poměru 6:2.