TJ Slavoj Český Brod "A" - SKN Žatec   6:3

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Štolka, Stehlík 2:1 (10:9, 9:10, 10:9)

2D-2D: Vokáč, Janík - Vít O., Vít P. 1:2 (10:8, 7:10, 8:10)

1T-1T: Vedral, Kaděra, Sýkora (Cibulka) - Štolka, Stehlík, Kovařík 0:2 (6:10, 9:10)

2T-2T: Ešner, Štěpař, Janík - Vít O., Vít P., Jůzek (Zlatohlávek) 2:0 (10:4, 10:7)

3D-3D: Cibulka, Sýkora - Kovařík, Jůzek (Zlatohlávek) 2:0 (10:3, 10:6)

1S-1S: Vedral - Vít O. 2:1 (8:10, 10:7, 10:7)

1T-2T: Matějka, Sýkora Cibulka - Vít O., Vít P., Jůzek 2:1 (5:10, 10:7, 10:8)

2T-1T: Ešner, Janík, Štěpař - Štolka, Stehlík, Kovařík 0:2 (9:10, 9:10)

1D-2D: Kaděra, Vedral - Vít O., Vít P. 2:1 (10:7, 8:10, 10:6)

25

1:0, 1:1, 2:2, 4:2, 5:3, 6:3

Na důležitý domácí zápas jsme byli konečně kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prvním vyhraném setu, jsme nezvládli set druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím, kde jsme nakonec zvládli koncovku a zvítězili 2:1 na sety.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Vokáč a úvod této dvojice nám vyšel. Ve druhém setu nám nešla moc mezihra a Žatec si jeho průběh pohlídal. Třetí set byl vyrovnaný, ale v koncovce byli hosté lepší a vyhráli 10:8 a 2:1 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vedral, Kaděra, Sýkora a začátek prvního setu nám vůbec nevyšel. V půlce prvního setu tak Kaděru střídal Cibulka, což nám přineslo lepší herní variantu a hra se vyrovnala. Druhý set byl ještě více vyrovnaný, ale bohužel jsme nedokázali proměnit naše útoky a soupeř ovládl zápas
v poměru 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Janík, Štěpař a první set jsme vyhráli 10:4. Druhý set byl více vyrovnaný, ale i tak výborně hrající Ešner proměňoval svoje útoky a díky tomu vyhrála naše trojice 2:0 na sety.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora s Cibulkou a první set naše dvojice vyhrála poměrně snadno. Druhý set byl vyrovnanější, ale naše dvojice si hlídala průběh setu a dokázala zvítězit 10:6 a 2:0 na sety.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který vyzval Víta O. První set našemu hráči příliš nevyšel, takže se O. Vít ujal vedení 1:0 na sety. Druhý set byl ale v režii našeho hráče a zápas se tak rozhodoval až ve třetím setu. Tam náš hráč výborně umisťoval svoje servisy a dokázal tím zvítězit v poměru 2:1. Tímto vítězství nás tak posunul do vedení v poměru 4:2.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Cibulka, Matějka, Sýkora a první set nám nevyšel. Druhý set jsme ale zahráli výrazně lépe a hra se rozhodovala až v setu třetím. Tam jsme dokázali vyhrát koncovku a ujali se tak vedení 5:2 na zápasy. V zápase druhých trojic jsme nastoupili v sestavě Ešner, Janík, Štěpař a první set jsme prohráli 9:10. Druhý set jsme měli jasně vyhrát, ale bohužel nám totálně odešla mezihra i s útokem a díky tomu jsme věnovali soupeři výhru 2:0 a snížení na 3:5.

V odvetě dvojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Vedral proti bratrům Vítovým a první set naší dvojici vyšel. Druhý set ovládl Žatec a ve třetím setu jsme se dostali brzo do vedení. Vedení jsme dotáhli do zdárného konce a set zvládli v poměru 10:6. Tím jsme si zajistili výhru v poměru 6:3 a první 2 body do tabulky.