1D-1D: Doubrava, Kalas - Janík, Cibulka 2:0  (10:5, 10:4)

2D-2D: Chejn, Sehrig (Truc) - Vedral, Kaděra 2:1 (4:10, 10:8, 10:8)

1T-1T: Voltr, Kalas, Nepodal - Ešner, Janík, Cibulka 2:1 (10:6, 9:10, 10:8)

2T-2T: Doubrava, Knytl, Sehrig - Kaděra, Vedral, Sýkora 1:2 (10:9, 9:10, 9:10)

3D-3D: Nepodal, Flaks - Sýkora, Čech (Matějka) 2:0 (10:6,10:7)

1T-2T: Voltr, Kalas, Nepodal - Kaděra, Vedral, Sýkora 1:2 (6:10, 10:9, 7:10)

2T-1T: Doubrava, Knytl, Sehrig - Matějka, Janík, Cibulka 2:0 (10:6, 10:9)

1D-2D: Doubrava, Kalas - Vedral, Kaděra 2:0 (10:8, 10:6)

20

Na další venkovní zápas jsme odjeli s již uzdraveným Cibulkou, ale bez Štěpaře.

V úvodním zápase dvojic začala naše nově sestavená dvojice ve složení Cibulka, Janík. A po prvním prohraném setu, jsme nezvládli ani set druhý. A Benešov si tak připsal poměrně snadnou výhru 2:0.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral a začátek nám vyšel skvěle. Ve druhém setu soupeř vystřídal a to mu přineslo výhru. Zápas se tak rozhodoval ve třetím setu, kde jsme nedokázali proměnit naše útoky a nechali tak soupeře vyhrát 10:8 a celkově 2:1 na zápasy.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Enšer, Janík, Cibulka a první set jim nevyšel. Druhý set byl od nás lepší a koncovku jsme dokázali vyhrát v poměru 10:9, vše se tedy rozhodovalo v setu třetím, kde Benešov i po troše štěstí zvítězil 10:8 a 2:1 na sety.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Sýkora a Vedral. A po prvním prohraném setu v koncovce jsme dokázali vyhrát ostatní dva sety a zvítězili tak 2:1 na sety a snížili stav utkání na 1:3.

Ve vložené dvojici nastoupili Sýkora s Čechem a začátek setu ovládl soupeř, ve druhém setu střídal Čecha Matějka, ale ani tato změna nám nepřinesla větší úspěch. Benešov si zápas pohlídal a zvítězil 2:0 na sety, což znamenalo vedení v jeho prospěch už 4:1.

V singlu nastoupil opět Vedral, který hrál proti Trucovi. První set našemu hráči sedl a zvítězil v klidu 10:3. Druhý set se Truc mírně zvedl, ale Vedral si zápas pohlídal a zvítězil 10:6 a celkově 2:0.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili opět v sestavě Kaděra, Sýkora a Vedral. A po prvním vyhraném setu, jsme smolně prohráli 10:9, takže jsme museli do třetího setu, který jsme ale dokázali ovládnout v poměru 10:7, což znamenalo výhru 2:1 a celkové snížení na 3:4. Odveta druhých trojic byla vyrovnanější, ale ani nově postavená sestava ve složení Matějka, Janík a Cibulka nedokázala vzdorovat Doubravově trojici a Benešov si tak připsal výhru 2:0 po setech 10:6 a 10:9 a vedení 5:3.

V zápase odvetných dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra proti domácímu Kalasovi s Doubravou a naše dvojice celý zápas tahala za kratší provaz. Domácí si po setech 10:8 a 10:6 připsali výhru 2:0 na sety a celkově tak ovládli zápas v poměru 6:3.