TJ Avia Čakovice "A" - TJ Slavoj Český Brod "A"   6:1

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Kalous J., Chadim J. - Štěpař, Ešner (Janík) 2:0 (10:7, 10:3)

2D-2D: Chadim T., Kučera - Vedral, Kaděra 2:0 (10:7, 10:9)

1T-1T: Kalous J., Souček, Kučera - Ešner, Vedral, Sýkora (Matějka) 2:0 (10:3, 10:5)

2T-2T: Kalous Z., Pachman, Cibulka - Kaděra, Janík, Štěpař 2:1 (5:10, 10:8, 10:9)

3D-3D: Pachman, Souček - Sýkora, Vokáč (Matějka) 2:1 (10:5, 8:10, 10:7)

1S-1S: Kalous J. - Vedral 1:2 (8:10, 10:6, 8:10)

1T-2T: Kalous J., Souček, Kučera - Kaděra, Janík, Štěpař 2:0 (10:4, 10:3)

30

1:0, 5:1, 6:1

Na další venkovní zápas jsme byli kompletní vyjma stále zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše nově  složená dvojice ve složení Ešner, Štěpař. A první set ač po vyrovnaném průběhu nezvládli. Ve druhém setu střídal Štěpaře Janík, ale ani tato změna nám bohužel nepřinesla bodový zisk a Čakovice se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral a začátek nám utekl. Druhý set už byl vyrovnaný a dospěl až do stavu 9:9, kde Čakovice zvládli koncovku a zvítězili 2:0 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Ešner, Vedral, Sýkora a první set jim nevyšel. Druhý set vystřídal Matějka Ešnera, ale ani tato změna nám vítězství v setu nepřinesla. Domácí si tak připsali výhru 2:0 na sety.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Janík a Štěpař. A po prvním vyhraném setu se naše hra zkazila a nedokázali jsme proměňovat naše útoky. Toho Čakovice využili a vše se rozhodovalo až ve třetím setu, kde za stavu 9:9 přetlačil Cibulka Kaděru a domácí tak vedli už 4:0.

Ve vložené dvojici nastoupili Sýkora s Vokáčem a začátek setu jim vůbec nevyšel. Ve druhém setu střídal Vokáče Matějka a tato změna nám přinesla lepší mezihru a vítězství ve druhém setu. Ve třetím setu jsme ale vlastními chybami darovali soupeři náskok, který si už pohlídal a zvítězil nakonec 2:1.

V singlu nastoupil opět Vedral, který hrál proti Kalousovi a hodně ho potrápil svými údery levou nohou. První set našemu hráči vyšel. Nicméně druhý set byl lepší Kalous a vše se rozhodovalo až  v setu třetím. Tam nakonec Vedral dokázal vyhrát a připsal si tak výhru 2:1 na sety a snížil tím stav zápasu na 1:5 z našeho pohledu.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Janík a Štěpař. A tato odveta nám vůbec nevycházela. Soupeřova trojice byla rychlejší, dravější a naše obrana si s tím nedokázala vůbec poradit. Čakovice tak v klidu vyhráli 2:0 na sety a tím i celý zápas v poměru 6:1 na zápasy.