TJ Slavoj Český Brod "A" - Climax Vsetín "A"   1:6

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Čech; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Brutovský, Stupák 1:2  (10:9, 9:10, 8:10)

2D-2D: Ešner, Janík (Štěpař) - Plachý, Chalupa 0:2 (4:10, 3:10)

1T-1T: Vokáč, Kaděra, Janík - Brutovský, Plachý, Vichtora 0:2 (8:10, 9:10)

2T-2T: Ešner, Sýkora, Vedral (Matějka) - Chalupa, Gebel, Gargulák 0:2 (7:10, 3:10)

3D-3D: Sýkora, Vokáč (Matějka) - Kurka, Gebel 0:2 (7:10, 8:10)

1S-1S: Vedral - Plachý 2:1 (9:10, 10:5, 10:8)

1T-2T: Kaděra, Janík, Vokáč (Štěpař) - Chalupa, Gargulák, Stupák 0:2 (3:10, 8:10)

25

0:5, 1:5, 1:6

Na další domácí zápas jsme byli kompletní vyjma zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prvním vyhraném setu, jsme nezvládli set druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme nedokázali proměnit poslední dva útoky a soupeř tak zvítězil 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Ešner a úvod této dvojice nám nevyšla. Ve druhém setu střídal Štěpař Janíka, ale ani tato změna nepřinesla vyrovnání. Vsetín si vítězství pohlídal a vedl po dvojicích 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vokáč, Kaděra, Janík a první set byl dost vyrovnaný a naše trojice padla 8:10. Ve druhém setu byl průběh ještě vyrovnanější a Vsetín vyhrál set až posledním míčem 10:9, což mu přineslo další bod a vedení 3:0 na zápasy.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Vedral a Sýkora a první set jsme prohráli 7:10. Do druhého setu střídal Ešnera Matějka, ale tato změna nám vůbec nevyšla a soupeř v klidu vyhrál 10:3 a 2:0 na sety.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora s Vokáčem a první set prohráli 7:10. Druhý set byl vyrovnaný až do stavu 8:8, kdy jsme nedokázali proměnit svoje útoky, a soupeř naše chyby potrestal. Po vložené dvojici tak Vsetín vedl již 5:0.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který vyzval Plachého. A první set se rozhodoval v koncovce, kde Plachý dokázal zvítězit 10:9. Druhý set byl v režii našeho hráče a zápas se rozhodoval až ve třetím setu. Tam náš hráč dokázal výborně umisťovat svoje
útoky a zvítězil 2:1. Snížil tak stav utkání na 1:5.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Janík, Vokáč a první set nám nevyšel. Do druhého setu střídal Štěpař Vokáče a hra se zvedla. Vše se rozhodovalo v koncovce setu za stavu 8:8, kdy jsme udělali dvě chyby a darovali tak
soupeři i druhý set. Vsetín tak ovládl celý duel v poměru 6:1 na zápasy.