MNK Silnice Group Modřice "A" - TJ Slavoj Český Brod "A"   6:2

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Čech; Matějka; Vokáč

1D-1D: Kop, Müller - Janík, Ešner 1:2 (10:7, 9:10, 6:10)

2D-2D: Pospíšil, Rosenberk - Vedral, Kaděra (Sýkora) 2:0 (10:2, 10:7)

1T-1T: Pospíšil, Rosenberk, Müller - Štěpař,  Matějka, Vokáč (Kaděra) 2:0 (10:2, 10:8)

2T-2T: Kop, Topinka, Hanus - Ešner, Sýkora,  Vedral 2:1 (10:7, 9:10, 10:6)

3D-3D: Hanus, Burian - Štěpař, Vokáč (Matějka)  2:0 (10:3, 10:5)

1S-1S: Hanus - Vedral 0:2 (6:10, 8:10)

1T-2T: Pospíšil, Rosenberk, Müller - Ešner, Vedral, Sýkora 2:0 (10:4, 10:8)

2T-1T: Kop, Topinka, Hanus - Kaděra, Janík, Vokáč (Matějka) 2:0 (10:9, 10:7)

20

0:1, 4:1, 4:2, 6:2

Na první venkovní zápas sezony jsme byli kompletní vyjma zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po prvním vyhraném setu, jsme nezvládli set druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme si pohlídali naše útoky a navíc přidali dobrou obranu a nakonec dokázal zvítězit 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral a začátek nám utekl. Vedrala tedy střídal Sýkora. Změna nám přinesla větší klid ve hře, ale ani tak jsme nedokázali vyhrát set a soupeř srovnal na 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Matějka, Vokáč, Štěpař a první set jim nevyšel. Kaděra střídal Matějku a hra už byla lepší. Každopádně proti výborně hrajícímu Pospíšilovi jsme podlehli 0:2.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Sýkora a Vedral. A po prvním prohraném setu se naše hra zvedla a vše se rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme nedokázali proměnit naše útoky a soupeř naše chyby potrestal. Zvítězil v poměru 2:1 po setech 10:7, 9:10 a 10:6.

Ve vložené dvojici nastoupili Štěpař s Vokáčem a začátek setu jim vůbec nevyšel, v půlce setu střídal Štěpaře Matějka, ale ani tato změna nepřinesla větší úspěch. Na druhý set nastoupil opět Štěpař, ale ani v tomto setu jsme si nedokázali srovnat mezihru a soupeř v klidu zvítězil 2:0.

V singlu nastoupil nově Vedral, který hrál proti Hanusovi. První set našemu hráči sedl a zvítězil i po mnoha chybách Hanuse celkem v pohodě. Druhý set byl už vyrovnanější, ale i tam nakonec Vedral dokázal vyhrát a připsal si tak výhru 2:0 na sety.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Ešner, Sýkora a Vedral. A po prvním prohraném setu se naše hra mírně zvedla. Nicméně v koncovce setu byli domácí lepší a připsali si výhru v poměru 2:0 na sety.

Odveta druhých trojic byla  vyrovnanější, ale ani nově postavená sestava ve složení Kaděra, Janík, Vokáč  a střídající Matějka nedokázala prolomit hru trojice vedené Kopem a prohrála  po setech 9:10 a 7:10. Celkově si tak díky tomuto zápasu Modřice zajistili  celkovou výhru v poměru 6:2 na zápasy.