SKN Žatec - TJ Slavoj Český Brod "A" - 6:1

Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vít P., Stehlík - Vedral, Ešner 0:2 (7:10, 6:10)
2D-2D: Vít O., Štolka - Cibulka, Janík 2:1 (10:8, 8:10, 10:8)
1T-1T: Štolka, Vít O., Zlatohlávek - Ešner, Vedral, Sýkora 2:1 (9:10, 10:9, 10:8)
2T-2T: Vít P., Stehlík, Sýs - Matějka (Cibulka), Janík, Štěpař 2:0 (10:4, 10:8)
3D-3D: Zlatohlávek, Jůzek - Sýkora, Štěpař (Matějka) 2:0 (10:6, 10:8)
1S-1S: Vít O. - Vedral 2:0 (10:6, 10:6)
1T-2T: Vít O., Zlatohlávek, Štolka - Matějka, Cibulka Janík 2:1 (10:9, 10:6)

35

0:1, 1:1, 6:1

Na důležitý venkovní zápas jsme bohužel odjeli bez Kaděry a se zraněným Vokáčem.
V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Ešner. A po prvním vyhraném setu, jsme zvládli i set druhý a dokázali jsme tak vyhrát 2:0 na sety a ujali jsme se vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Cibulka a tato dvojice byla velmi vyrovnaná. Ve druhém setu jsme zlepšili mezihru a díky tomu jsme ovládli i celý set. Třetí set byl opět vyrovnaný, ale v koncovce byli domácí lepší a vyhráli 10:8 a 2:1 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Vedral, Ešner, Sýkora a první set jsme, i když po boji dokázali vyhrát. V půlce druhého setu nám odešla mezihra a set se rozhodoval až za stavu 9:9, kdy jsme náš útok zkazili a tím darovali soupeři srovnání na 1:1. Třetí set nám přáliš nevyšel a celou dobu jsme Žatec dotahovali, bohužel nám to nevyšlo a my tím rázem prohrávali 1:2 na zápasy.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Matějka, Janík, Štěpař a první set jsme začali opravdu špatně. Cibulka proto střídal Matějku a naše hra se zvedla. Nicméně první set jsme již nedokázali otočit. Druhý set byl více vyrovnaný, ale i tak výborně hrající Stehlík proměňoval svoje útoky a díky tomu vyhrála domácí trojice 2:0 na sety.

Ve vložené dvojici nastoupili Sýkora se Štěpařem, kterým se vůbec nepovedl úvod setu. Štěpaře musel střídat Matějka, ale ani tato změna nebyla nic platná. Druhý set byl vyrovnanější, ale soupeř celou dobu hlídal průběh setu, který i dokázal vyhrát 2:0 na sety a tím se domácí ujali vedení už 4:1 na zápasy.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který hrál opět proti Vítovi O. První set našemu hráči ale příliš nevyšel, takže se O. Vít ujal vedení 1:0 na sety. Druhý set byl podobný a náš hráč nedokázal zvítězit ani ve druhém setu, takže domácí singlista vyhrál 2:0 na sety a tím zvýšil vedení domácího týmu na už 5:1.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Cibulka, Matějka, Janík a první set se rozhodoval za stavu 9:9, kdy jsme měli velkou smůlu. Druhý set jsme pořádně nenašli recept na dobře hrající sestavu domácích a prohráli v poměru 6:10 a 0:2 na sety. Tím jsme prohráli celý zápas v poměru 6:1.