TJ Slavoj Český Brod "A" - SK Šacung Benešov "A"   5:5

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Čech; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Chejn, Sehrig (Kadeřábek) 2:0 (10:4, 10:3)
2D-2D: Ešner, Janík - Kalas, Doubrava 1:2 (10:6, 6:10, 7:10)
1T-1T: Cibulka, Vedral, Štěpař - Nepodal, Kalas, Voltr ml. (Chejn) 2:1 (10:7, 8:10, 10:9)
2T-2T: Ešner, Sýkora, Janík (Kaděra) - Doubrava, Sehrig, Knytl 1:2 (5:10, 10:7, 6:10)
3D-3D: Sýkora, Cibulka - Flaks, Nepodal 1:2 (9:10, 10:7, 8:10)
1S-1S: Vedral - Sehrig 2:1 (10:4, 7:10, 10:6)
1T-2T: Matějka, Vedral, Štěpař (Cibulka) - Doubrava, Sehrig, Knytl (Kadeřábek) 1:2 (10:6, 5:10, 7:10)
2T-1T: Ešner, Janík, Sýkora (Kaděra) - Nepodal, Kalas, Voltr (Chejn) 2:0 (10:4, 10:6)
1D-2D: Kaděra, Vedral (Matějka) - Doubrava, Kalas 0:2 (6:10, 9:10)
2D-1D: Ešner, Janík - Chejn, Sehrig (Kadeřábek) 2:1 (8:10, 10:7, 10:8)Počet diváků 20

1:0, 1:1, 2:3, 3:3, 4:4, 5:5

Na další domácí zápas jsme byli kompletní vyjma nemocného Vokáče.
V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prvním vyhraném setu, jsme v klidu zvládli i set druhý. Připsali jsme si tak výhru 2:0 na sety a vedení 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Ešner a úvod této dvojice nám vyšel. Ve druhém setu se nám už ale tolik nedařilo a vše se muselo rozhodnout v setu třetím. Tam nakonec v koncovce byli lepší hosté a srovnali na stav utkání 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Cibulka, Vedral, Štěpař a první set jsme dokázali vyhrát 10:7. Ve druhém setu byl průběh také vyrovnaný, ale v koncovce jsme byli horší. Třetí set se rozhodoval až za stavu 9:9, kde jsme nakonec dokázali zvítězit a ujali se vedení 2:1 na zápasy.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Janík, Sýkora a první set jsme prohráli 5:10. Druhý set byl lepší a sety se tak srovnaly na 1:1. Třetí set nám ale vůbec nevyšel a soupeř tak srovnal stav utkání na 2:2.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora s Cibulkou a zápas mě podobný průběh jako skoro vždycky. První set jsme prohráli v koncovce 9:10. Druhý set jsme dokázali ovládnout a vše se rozhodovalo ve třetím setu, kde jsme nedokázali proměnit naše útoky a soupeř vyhrál 10:8 a 2:1 na sety.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který vyzval Sehriga. A první set vyhrál poměrně v klidu. Druhý set ale Sehrig lépe smečoval a dokázal zvítězit 10:7. Třetí set si Vedral pohlídal a nakonec vyhrál 10:6 a srovnal stav utkání na 3:3.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili ve stejné sestavě vyjma blokaře, kde Matějka vystřídal Cibulku. A první set proti elitní domácí trojici nám vyšel. Druhý set byl horší a brali ho hosté. Zápas se tedy rozhodoval až ve třetím setu, kde jsme nedokázali vyzrát na dobrou hostující obranu a Šacung se ujal vedení 4:3 na zápasy.

Druhá trojice vedená dobře hrajícím Ešnerem začala velmi dobře a hned se ujala vedení 1:0 na sety. I druhý set naše trojice hrála velmi dobře a po právu zvítězila 2:0 na sety. Srovnali jsme tak stav utkání na 4:4.

V zápase odvetných dvojic začala naše dvojice Kaděra, Vedral špatně a soupeř se brzo ujal vedení, které dotáhl do vítězství v prvním setu. Druhý set byl podobný, ale včasné střídání Kaděry, kterého nahradil Matějka, nám dalo šanci na srovnání setů, za stavu 9:9 ale Šacung ovládl koncovku a zvítězil 2:0.

V posledním zápase dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Ešner. A po vyrovnaném boji jsme prohráli první set 8:10. Druhý set jsme zvítězili 10:7 a ve třetím setu jsme po dobré obraně a úspěšném proměňování našich útoků zvítězili 10:8, takže jsme ovládli zápas 2:1 na sety a srovnali stav utkání na remízu 5:5, kdy bereme bod do tabulky.