TJ Slavoj Český Brod "A" - TJ Avia Čakovice "A"   1:6

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Chadim T., Kučera 1:2 (8:10, 10:7, 8:10)

2D-2D: Vokáč, Janík (Ešner) - Kalous J., Chadim J. 0:2 (4:10, 7:10)

1T-1T: Kaděra, Vedral, Štěpař (Matějka) - Pachman, Fík, Kalous Z. 0:2 (8:10, 5:10)

2T-2T: Ešner, Janík, Sýkora - Kučera, Kalous J., Chadim J. 2:1 (10:8, 9:10, 10:8)

3D-3D: Sýkora, Cibulka - Pachman, Fík 1:2 (10:8, 5:10, 8:10)

1S-1S: Vedral - Kalous J. 0:2 (5:10, 6:10)

1T-2T: Kaděra, Vedral, Štěpař (Matějka) - Kučera, Kalous J., Chadim J. 0:2 (6:10, 9:10)

35

0:1, 0:3, 1:3, 1:6

Na další domácí zápas jsme byli kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. A první set jsme i když po vyrovnaném průběhu nezvládli. Ve druhém setu jsme zlepšili mezihru a dokázali ho vyhrát. Třetí set se rozhodoval v koncovce, hosté ale dokázali chytit naše útoky a sami vše proměnili, takže si po třetím setu připsali výhru 2:1 na sety a 1:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Vokáč a začátek setu nám utekl. V polovině setu vystřídal Ešner Vokáče a hra se zvedla. Bohužel ani po zlepšeném našem výkonu jsme nedokázali vyhrát set a Čakovice zvítězili 2:0 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Vedral, Štěpař a první set nám vůbec nevyšel. V půlce prvního setu střídal Matějka Kaděru a hra se trochu srovnala. Bohužel i druhý set ovládli Čakovice a po zásluze se ujali vedení 3:0 na zápasy.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A po prvním vyhraném setu, byl tuhý boj i o set druhý, kde jsme nakonec padli v koncovce 9:10. Třetí set byl také vyrovnaný, ale nakonec výborně hrající Ešner překlopil výhru na naší stranu, čímž jsme snížili stav utkání na 1:3.

Ve vložené dvojici nastoupili Sýkora s Cibulkou a začátek setu naší dvojici sedl. Ve druhém setu ale hosté zlepšili hru, takže se celý zápas musel rozhodovat ve třetím setu. Tam jsme bohužel v koncovce neuhlídali naši mezihru a nakonec prohráli 1:2 na sety.

V singlu nastoupil opět Vedral, který hrál znovu proti Kalousovi a tento zápas byl především o tvrdém podání. Nicméně zápas sedl Kalousovi, který opravdu výborně servíroval a zvítězil po právu 2:0 a připsal Čakovicím už pátý bod.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Janík a Štěpař. A začátek prvního setu pro nás byl děsivý. Za stavu 1:6 střídal Matějka Kaděru, ale ani tato změna nám nepřinesla tížené otočení setu. Druhý set jsme hráli už velmi dobře, bohužel za stavu 9:9 jsme nedokázali proměnit náš útok a asi po dvou vzájemných výměnách přes síť nakonec Čakovice proměnili svůj útok a vyhráli tak 2:0 na sety. Touto výhrou si zajistili celkové vítězství v poměru 6:1 na zápasy a dva body do tabulky.