NK Climax Vsetín „A“ - TJ Slavoj Český Brod „A“   6:1

Kaděra; Janík; Vedral; Sýkora; Cibulka; Štěpař; Ešner; Čech; Matějka; Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra – Janík, Vokáč (Ešner) 2:0 (10:8, 10:6)
2D-2D: Brutovský, Stupák – Vedral, Kaděra 2:0 (10:8, 10:9)
1T-1T: Chalupa, Gargulák, Vala – Ešner, Vedral, Štěpař (Kaděra) 2:0 (10:5, 10:8)
2T-2T: Brutovský, Stupák, Vichtora – Matějka, Janík, Cibulka (Vokáč) 2:0 (10:9, 10:4)
3D-3D: Kurka, Tomek – Sýkora, Cibulka 2:1 (10:8, 6:10, 10:8)
1S-1S:  Stupák – Vedral 1:2 (10:4, 9:10, 7:10)
1T-2T: Chalupa, Gargulák, Vala – Matějka, Janík, Cibulka 2:1 (10:7, 8:10, 10:5)

60

5:0, 5:1, 6:1

Na další venkovní zápas jsme byli zcela kompletní.
V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Janík, Vokáč. A po prvním prohraném setu, nám nešla obrana, takže hned na začátku druhého setu střídal Ešner Vokáče. Bohužel ani tato změna nám nepřinesla vítězství a domácí zápas vyhráli v poměru 2:0.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral a hrálo se poměrně vyrovnaně. Konec prvního setu ale ovládli domácí. Ve druhém setu byl průběh podobný, ale i druhou koncovku ovládli domácí. Vsetín se tak ujal vedení 2:0 na zápasy.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Ešner, Vedral, Štěpař a první set nám moc nevyšel. Ve druhém setu byl průběh podobný, a i přes střídání Ešnera, kterého nahradil Kaděra nám dělal problém hlavně příjem a Vsetín vyhrál v klidu 2:0 po setech 10:5 a 10:8.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Matějka, Janík, Cibulka a první set jsme prohráli 9:10. Ve druhém setu střídal Matějku Vokáč, ale ani tato změna nám vůbec nevyšla a soupeř v klidu vyhrál 10:4 a 2:0 na sety. Stav utkání byl tedy už 4:0 pro domácí.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora s Cibulkou a první set prohráli 8:10. Druhý set se nám podařilo celkem v pohodě vyhrát, takže jsme šli do třetího setu. Tam po našich chybách byli domácí v koncovce nakonec šťastnější, když dokázali vyhrát 10:8 a 2:1 na sety. Vsetín se tak po vložené dvojici ujal vedení už 5:0.

V singlu nastoupil znovu Vedral, který vyzval Stupáka. A první set ovládl domácí singlista. Druhý set byl po vyrovnané koncovce v režii našeho hráče a zápas se tak rozhodoval až ve třetím setu. Tam náš hráč dokázal výborně umisťovat svoje útoky a zvítězil 2:1. Snížil tím stav utkání na 1:5.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Matějka, Janík, Cibulka a první set nám nevyšel. Ve druhém setu se naše hra zvedla a my srovnali sety na 1:1. Vše se rozhodovalo ve třetím setu, kde jsme bohužel darovali lehce soupeři vedení až na 8:5 a ten si už tento stav nenechal vzít a zvítězil 10:5 a 2:1 na sety. Díky tomuto vítězství Vsetín ovládl celý duel v poměru 6:1 na zápasy.