Matějka

Vokáč

1D-1D: Vedral, Kaděra - Kaděra J., Ftáčník (Flekač)  2:1 (10:6, 8:10, 10:9)

2D-2D: Ešner, Janík - Kilík, Kolenský 1:2 (10:7, 8:10, 7:10)

1T-1T: Matějka, Vokáč, Štěpař (Cibulka,  Janík) - Spilka, Flekač, Šafr 0:2 (4:10, 8:10)

2T-2T: Ešner, Sýkora, Kaděra(Vedral) - Kilík,  Kolenský, Holas 1:2 (8:10, 10:9, 8:10)

3D-3D: Štěpař, Vokáč (Matějka) - Holas, Spilka 0:2 (8:10, 6:10)

1S-1S: Sýkora - Kolenský. 0:2 (2:10, 6:10)

1T-2T: Štěpař (Vokáč), Cibulka, Janík - Kilík,  Ftáčník, Holas 1:2 (5:10, 10:7, 5:10)

rozhodující události

Na první zápas nové sezony jsme byli kompletní včetně nové posily - O.Matějky z Č.Budějovic.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Kaděra. A po prvním vyhraném setu, jsme nezvládli setu druhý. Vše se tedy rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme si pohlídali naše útoky a navíc přidali dobrou obranu a nakonec dokázal zvítězit 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Janík, Ešner a tento zápas měl stejný průběh jako první dvojice. Vyrovnané sety 1:1 a vše se rozhodovalo v koncovce třetího setu, kde Čelákovice zahráli lépe a ovládli set v poměru 10:7 a 2:1 na
sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Matějka, Vokáč, Štěpař a první set jim nevyšel. Matějku a Vokáče vystřídali Cibulka a Janík a hru oživili. Nicméně i přesto soupeř ovládl oba sety po stavu 10:4 a 10:8.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Ešner, Sýkora a Kaděra. A po prvním prohraném setu se naše hra zvedla a vše se rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme nedokázali proměnit naše útoky a nakonec jsme třetí set prohráli v poměru 8:10 a 1:2 na sety.

Ve vložené dvojici nastoupil Štěpař s Vokáčem a první set prohráli 8:10, druhý set jim moc nevyšel a Vokáče střídal Matějka. Tato změna nám však také nepřinesla změnu stavu a Čelákovice si pohlídali výhru 2:0.

V singlu nastoupil Sýkora, který vyzval Kolenského. A první set našemu hráči vůbec nevyšel. Druhý set už byl od Sýkory lepší, přesto Kolenský hru ovládal a nakonec si připsal výhru v poměru 2:0.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Štěpař, Janík a Cibulka a první set nám nevyšel. Do druhého setu střídal Vokáč Štěpaře a hra se zvedla, kdy jsme dokázali ovládnout druhý set a hra se rozhodovala v setu třetím. Tam soupeř
nechyboval a proměnil všechny svoje útoky. Což znamenalo jeho výhru 2:1 a
celkovou výhru v zápase 6:1.