BDL - Superfinále

20.10.2018

TJ Slavoj Český Brod vs MNK SILNICE GROUP Modřice  4:1

300

V první dvojici nastoupil Čech s Kalousem proti Brennerovi s Jonasem. V prvním setu bylo na naší straně hodně nevynucených chyb a trocha nervozity pomohla modřickým k výhře prvního setu. Ve druhém setu Kalous doslova rozstřílel soupeře svým tvrdým podáním a Čech dobrou prací na bloku. Ve třetím setu Kalousovi tvrdé podání začalo selhávat, naštěstí dobrou obrannou prací a bezchybným útokem dokázal Kalous s Čechem urvat první bod utkání.

Do druhé dvojice nastoupil Truc s Kovaříkem a střídajícím Ungermannem proti Bartošovi se Svobodou a střídajícím Bolelouckým. Chyby v mezihře nás provázeli po celý set i přes postupnou výměnu všech hráčů, nakonec Ungermann s Kovaříkem ustálili svůj výkon, ale nepodařilo se jim tento set dotáhnout. Počátkem druhého setu zlepšovali svou hru a zápas se opět rozhodoval až ve třetím setu. Kde se odehrával boj o každý míč. Nakonec Jaroslav Kovařík dokázal dobrou obrannou hrou otočit stav zápasu v náš prospěch a urvat další bod utkání.

Do utkání trojic nastoupil Kalous, Čech a Truc proti Bartošovi s Brennerem a Svobodou, opět v prvním setu bylo na naší straně hodně nevynucených chyb a tak soupeři opět zvítězili v prvním setu. Na začátku druhého setu pokračovala chybovost z prvního setu, ale naštěstí začali hrát českobrodští svěřenci disciplinovaněji a zápas dotáhli do třetího setu, kde ve třetím setu jsme dokázali urvat 2 bodový náskok, který jsme dokázali udržet a připsat si tak 3 bod utkání.

Ve hře singlu nastoupil Ungermann proti Bartošovi. Na naší straně bylo mnoho chyb a zkažených míčů od Ungermanna a toho dokázal Bartoš v obou setech využít a připsat tak první bod utkání.

Ve hře druhé trojici nastoupil Ungermann, Kalous a Kovařík proti Bartošovi, Brennerovi, Svobodovi a střídajícího Krejčího. Dobrou obrannou hrou dokázali naši svěřenci vybojovat první set i přes sporné sako Svobody za stavu 9:9. Ve druhém setu zodpovědnou hrou kluci zatlačili soupeře a nenechali nic náhodě a dotáhli utkání do vítězného konce a zisku titulu Mistra Botas dorostenecké ligy 2018.