02.09.2018

TJ SLAVOJ Český Brod - T.J. Sokol Zbečník   4:1

10

Průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kalous s Čechem proti Beranovi s Čižinským. V prvním setu to domácí zvládli bez problému a ve druhém taky to zvládli v pořádku a tím získali domácí první bod.

Do druhé dvojice nastoupil Truc s Kovaříkem proti Pohlovi a Šimečkovi. V prvním setu byla tahanice až na devítky kde zakončili domácí a získali první set. V druhém setu se hosté rozjeli a porazili domácí v druhém setu. Ve třetím setu se domácí rozkoukali a porazili hosty ve třetím setu a získali 2. bod.

Do první trojice nastoupil Kalous s Trucem a Čechem proti Pohlovi s Čižinským a Šimečkem. V prvním setu to domácí zvládli bez problému a ve druhém taky to zvládli v pořádku a tím získali domácí 3. bod.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Pohlovi. V prvním setu Pohl porazil bez problému Kovaříka a získal první set. V druhém setu vedl Pohl 9:5, ale Kovařík to obrátil a vyhrál druhý set. Ve třetím setu byla tahanice až na stav 9:9, kde Pohl zakončil a získal pro hosty první bod.

Do druhé trojice nastoupil Ungermann s Kovaříkem a Zavackým proti Pohlovi s Beranem a Šimečkem. V prvním setu domácí hráli bez problému a vyhráli první set. V druhém setu se rozkoukali hosté a vyhráli druhý set. Ve třetím setu se ujali náskoku hosté a tak domácí střídali Zavackého za Kalouse a domácí dotahovali a za stavu 9:9 hosté zkazili a tím domácí vyhráli 4:1.