30.09.2018

NK Climax Vsetín - TJ SLAVOJ Český Brod 0:4

15

Celý průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kovařík s Trucem a střídajícím Ungermannem proti Málkovi s Majštiníkovi. V prvním setu hosté bez problému získali první set. V druhém setu se rozjeli domácí a ti získali druhý set. Třetí set se ale hosté schopili a získali třetí set a tím i 1. bod.

Do druhé dvojice nastoupili Kalous s Čechem proti Bílému se Stařičným. V prvním i druhém setu se to táhlo na stav 7:7, ale oba sety zvládli hosté a získali 2.bod.

Do první trojice nastoupil Kalous s Ungermannem a Kovaříkem proti Stařičnému s Dvořákem a Dankem. V prvním setu to hosté zvládli bez problému a ve druhém se to táhlo na stav 7:7, ale hosté to zvládli a získali pro hosty 3.bod.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Bílému. V prvním setu se to táhlo na devítky, ale Kovařík to zvládl a získal první set. V druhém setu to již Kovařík dotáhl a vyhrál i druhý set a tím hosté vyhráli 4:0.