BDL - Play Off - 2.čtvrtfinále 

09.09.2018

T.J. Sokol Zbečník - TJ SLAVOJ Český Brod   0:4


Počet diváků

15


Celý průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kalous s Čechem proti Pohlovi a Šimečkovi. V prvním setu se to tahalo, ale hosté to zvládli a získali první set. Ve druhém setu se to také táhlo, ale hosté to dokopali a získali i druhý set a první bod.

Do druhé dvojice nastoupil Truc s Kovaříkem a střídajícím Ungermannem proti Polákovi s Beranem a střídajícím Čižinským. V prvním setu hosté to zvládli bez problému a získali první i druhý set.

Do první trojice nastoupil Kalous s Trucem a Čechem proti Pohlovi s Polákem a Šimečkem a střídajícím Beranem. V prvním setu to hosté zvládli bez problému a ve druhém taky to zvládli v pořádku a tím získali hosté 3. bod.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Pohlovi. V prvním setu Pohl porazil bez problému Kovaříka a získal první set. V druhém setu vedl Pohl 9:7, ale Kovařík to obrátil a vyhrál druhý set. Ve třetím setu se Kovařík rozjel a vyhrál i třetí set a získal pro hosty bod a díky tomu hosté vyhráli 4:0


Komentář trenéra/kapitána (Martin Janíka)

V tomto utkání kluci předvedli dobrý výkon, kterým si zajistili postup do semifinále, kde se utkají se Vsetínem a budou ho chtít porazit a dostat se do superfinále.