23.09.2018

TJ SLAVOJ Český Brod x NK Climax Vsetín   4:0

25

Celý průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kalous s Čechem proti Bílému s Halaštou. V prvním setu se to tahalo, ale domácí to zvládli a získali první set. V druhém setu už domácí to bez problému dotáhli do získaného setu a 1. bodu.

Do druhé dvojice nastoupil Truc s Kovaříkem proti Majštiníkovi se Stařičným a střídajícím Málkem. V prvním i druhém setu se to táhlo na stav 8:8, ale oba sety zvládli domácí a získali 2. bod.

Do první trojice nastoupil Kalous s Trucem a Čechem proti Majštiníkovi s Bílým a Málkem a střídajícím Stařičným. V prvním setu to domácí zvládli bez problému a ve druhém taky to zvládli v pořádku a tím získali domácí 3. bod.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Bílému. V prvním setu se to táhlo na devítky, ale Kovařík to zvládl a získal první set. V druhém setu už Kovařík dotáhl a vyhrál i druhý set a tím domácí vyhráli 4:0.