10.06.2018

TJ SLAVOJ Český Brod - SK Šacung Benešov   7:0

10

Celý průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kalous a Zavacký proti Šperlíkovi a Zieglerovi. V prvním setu se rozjeli hned ze začátku domácí a získali první set. V druhém setu se rozjetí domácí udržovali ve hře a dotáhli to do vedení 1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Kovařík s Ungermannem proti Krunertovi M. a Krunertovi L. V prvním setu se rozjela velká tahanice do stavu 6:6, ale domácí to potom dotáhli, a tím získali první set. V druhém setu se hosté vzpamatovali a druhý set se táhnul až do stavu 9:9, kde domácí měli lepší nervy a získali bod.

Do první trojice nastoupil Ungermann s Kalousem a Kovaříkem proti Šperlíkovi s Furbacherem a Zieglerovi. V prvním setu se rozjeli domácí a dotáhli a získali první set. V druhém setu už to do táhli do vedení 3:0.

Do singlu nastoupil Zavacký proti Šperlíkovi. V prvním setu Zavacký si vedl velice dobře, a získal první set. V druhém setu už to tolik nebylo, ale vyhrál to taky bez problému a získal další bod.

Do druhé trojice nastoupili Ungermann se Zavackým a Kalousem proti Krunertovi M. a Krunertovi L. a Furbacherovi a střídajícímu Zieglerovi. V prvním setu bez problému vyhráli a taktéž i druhý set a zvýšili vedení na 5:0.

Do první otočené dvojice nastoupil Kalous a Zavacký proti Krunertovi M. a Krunertovi L. V prvním setu se rozjeli domácí a bez problému to dotáhli k získaní prvního setu. V druhém setu se to táhlo až do stavu 8:8, ale poslední dva body vybojovali domácí a získali další bod.

Do druhé otočené dvojice nastoupil Ungermann s Kovaříkem proti Zieglerovi s Furbacherem. V prvním setu se to táhlo až do stavu 8:8, ale domácí byli opět lepší a získali první set. A v druhém setu se to táhlo až do stavu 9:9, i zde ale byli lepší domácí a tím brodský tým vyhrál 7:0.