27.05.2018

TJ Spartak Čelákovice - TJ SLAVOJ Český Brod   0:7

50

Průběh zápasu

Do první dvojice nastoupili Kalous a Čech proti Hejtíkovi s Nesládkem. V prvním setu se rozjeli hned ze začátku hosté a získali první set. V druhém setu se rozjetí hosté udržovali ve hře a dotáhli to do vedení 1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Kovařík s Trucem proti Pěčikovi se Seidlem. V prvním setu se rozjela velká tahanice do stavu 9:9, ale hosté měli lepší nervy a tím získali první set. V druhém setu se hosté vzpamatovali a druhý set získali bez problémů a tím získali další bod utkání.

Do první trojice nastoupil Ungermann s Kalousem a Čechem proti Hejtíkovi s Čuříkovi a Nesládkovi. V prvním setu se rozjeli domácí, ale hosté se vzchopili a obrátili stav, a vyhráli první set. V druhém setu už to dotáhli do vedení 3:0.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Seidlovi. V prvním setu host Kovařík byl k nezastavení a vyhrál první set 10:1. V druhém setu už to tolik nebylo a dokázal vyhrát bez problému a získal další bod.

Do druhé trojice nastoupil Ungermann s Kovaříkem a Kalousem proti Pečikovi se Seidlem a Svačinovi a střídajícího Nesládka. Bez problému vyhráli první i druhý set a zvýšily vedení na 5:0.

Do první otočené dvojice nastoupil Ungermann s Trucem proti Hejtíkovi s Nesládkem. V prvním setu byla tahanice do devítek, ale hosté opět bez nervu zvládli vyhrát první set. V druhém setu se hosté rozjeli a vyhráli bez problému v druhém setu a získali další bod.

Do druhé otočené dvojici nastoupil Kalous s Čechem proti Pečíkovi s Urbankovi a střídajícím Seidlem. V prvním i druhém setu hosté bez problému vyhráli a tím i celý zápas 7:0.