BDL - 7.kolo

20.05.2018

TJ Slavoj Český Brod - SK Liapor Karlovy Vary   6:1

10

Do první dvojice nastoupil Kalous se Zavackým proti Schickerovi s Rendlem. V prvním setu se rozjeli domácí a získali první set. V druhém setu pokračovali v jízdě domácí a  získali i druhý set, tím získali první bod pro domácí.

Do druhé dvojice nastoupili Ungermann s Kovaříkem proti Tomanovi s Ausbergrém. V prvním setu se to táhlo do 7:7, ale pak to dotáhli domácí do získání prvního setu. Poté zvládli bez problému i druhý set.

Do první trojice nastoupili Ungermann s Kalousem a Čechem proti Schickerovi s Ausbergrovi a Rendlovi. V prvním setu se to táhlo, ale dařilo se  domácím a získali první set. V druhém setu se nezastavili domácí a získali i druhý set a taky získali další bod.

Do singlu nastoupil Zavacký proti Schickerovi. V prvním setu se rozjel host z Varů a získal první set. V druhém setu to dotáhl host z Varů do získání  prvního bodu.

Do druhé trojice nastoupili Ungermann s Kovaříkem a Čechem proti Schickerovi s Tomanem a Rendlem. V prvním setu se to táhlo do stavu 9:9, ale domácí se nebáli a zakončili první set. V druhém setu to zvládli bez problému a  získali i druhý set a taky další bod.

Do první otočené dvojice nastoupili Kalous se Zavackým proti Tomanovi s Ausbergrovi. V prvním setu se dařilo domácím a tak  získali první set. V druhém setu se nezastavili a získali i druhý set a další bod.

Do druhé otočené dvojice nastoupili Ungermann s Kovaříkem proti Schickerovi s Rendlem. V prvním setu se rozjeli domácí a získali první set. V druhém setu to dotáhli domácí až do vítězství a vyhráli tak 6:1.