BDL - 6.kolo

13.05.2018

TJ Radomyšl, z.s. x TJ Slavoj Český Brod   0:7

5

Do první dvojice nastoupily Truc s Kovaříkem proti Buriankovi s Hokrem. V prvním setu se dařilo více domácím a tím vybojovali první set. V druhém setu se rozehráli hosté a vyhráli druhý set. A rozhodoval třetí set, kde se to táhlo do 8:8, ale hosté to zvládli a získali první bod.

Do druhé dvojice nastoupil Kalous s Čechem proti Vachulkovi s Švancarem. V prvním i druhém setu hosté zvládli bez problému získat bod a tak zvýšili vedení na 2:0.

Do první trojice nastoupily Truc s Kalousem a Čechem proti Buriankovi s Hokrem a Věženským. Do prvního setu šli bez problému hosté a vyhráli první set. Do druhého šli hosté v klidu a dotáhli to do třetího bodu.

Do singlu šel Ungermann proti Věženskému. Do prvního setu se vrhl host a vyhrál první set. A v druhém setu se host bez váhání dotáhl do 4 bodu.

Do druhé trojice nastoupili Ungermann s Kalousem a Kovaříkem proti Slavíčkovi s Buriankem a Hokrem. V prvním setu se to táhlo do doby než se zranil Hokr a nastoupil Vachulka a hosté získali první set. A do druhého setu se hosté pustili a získali 5 bod.

Do první otočené dvojice nastoupili Kalous s Čechem proti Buriankovi s Věženským. V prvním i druhém setu hosté zvládli bez problému získat bod a tak zvýšili vedení na 6:0.

V druhé otočené dvojici nastoupily Truc s Kovaříkem proti Švancarovi s Vachulkou. V prvním setu se rozjeli hosté a získali první set. A druhý set už dotáhli na vítězství hostů 7:0.