BDL - 5.kolo

09.05.2018

TJ Slavoj Český Brod - TJ DYNAMO ČEZ České Budějovice   3:4

30

Do první dvojice nastoupil Ungermann s Trucem proti Višváderovi s Žikešem. Do prvního setu šli domácí s vedením, ale po pár míčích se to otočilo a první set vyhráli hosté. Do druhého setu šli hosté a vedli, ale domácí dotáhli, a byla tahanice, ale hosté to zvládli a vyhráli i druhý set a získali vedení 1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Čech s Kovaříkem proti Musilovi s Potůčkem. Do prvního setu šla tahanice, ale zvládli to hosté a získali první set. Do druhého setu šli domácí po hlavě a vyhráli druhý set. Do třetího setu šla taky tahanice, ale znovu to zvládli hosté a zvýšili vedení na 2:0.

Do první trojice nastoupily Ungermann s Kovaříkem a Zavackým proti Višváderovi s Žikešem a Musilem. Do prvního setu šla opět tahanice, ale za stavu 9:9 to zvládli domácí. Do druhého setu šli hosté bez problému a zvládli druhý set. Do třetího setu šli hosté s velkým vedením a dotáhli to až do třetího bodu, a vedou 3:0.

Na singl šel Kovařík proti Višváderovi. Do prvního setu šel host a vyhrál první set. Do druhého setu šel domácí a zvládl to až do třetího setu. Ve třetím setu se to táhlo až na 9:9, kde byla dlouhá výměna, ale přesto to zvládl šlapaným krátkým a domácí získali první bod.

Druhá trojice nastoupila ve složení Truc, Čech a Zavacký proti Višváderovi s Musilem a Potůčkem. Do prvního setu šli domácí bez problému a vyhráli první set. Do druhého setu šli hosté se střidáním Višvádera za Žikeše, a tak šli s velkým vedením, a tak  domácí střidali Zavackého za Kovaříka, a tím to dotáhli na 9:9, ale zvládli to domácí a získali druhý bod.

Do první otočené dvojice nastoupili Ungermann s Trucem proti Musilovi s Potůčkem. Do prvního setu šli hosté a zvládli to, a vyhráli první set. Do druhého setu šli bez problému domácí a vyhráli druhý set. Do třetího setu šli domácí a zvládli to domácí a získali třetí bod.

Do druhé otočené dvojice nastoupil Čech s Kovaříkem proti Žikešovi s Višváderem. Do prvního setu šli bez problému hosté a získali první set. Do druhého setu šli ale domácí a získali druhý set. Ve třetím setu se to táhlo až do stavu 8:8, a pak to hosté dotáhli do vítěství 4:3.