BDL - 4.kolo

28.04.2018

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Slavoj Český Brod   0:7

10

Do první dvojice nastoupil Zavacký a Čech proti Brožovi s Krunertem. Do prvního setu šli bez váhání a vyhráli ho. Druhý set zvládli také bez větších problémů a tím jsme si připsali první bod utkání.

Do druhý dvojice nastupují Ungermann s Trucem proti Šperlíkovi s Furbacher. První set začali naši svěřenci s problémy na útoku i mezihře, ale nakonec první set dokázali zvládnout a otočit na svoji stranu. Ve druhém setu se již nepodařilo otočit nepříznivý stav a rozhodovalo se až ve třetím setu. Třetí set jsme prohrávali 7:5, ale otočili
jsme na 9:8 a dokázali jsme již vedení udržet.

První trojice nastupují v sestavě Ungermann s Trucem a Zavackým proti Brožovi s Krunertem a Šperlíkem. Oba sety jsme dokázali bez velkých komplikací vyhrát a připsat další bod utkání.

Do singlu nastupuje Zavacký proti Krunertovi. Do prvního setu Zavacký šel po hlavě a
dokázal soupeře donutit chybovat svou hrou a tím vyhrává první set. A v druhém setu se nic neměnilo a tak zvýšil vedení na 4:0 pro hostující celek.

Do druhé trojice nastupuje Ungermann s Trucem a Čechem proti Brožovi s Furbacherem a Šperlíkem. Ve druhé trojici i přes drobné chyby jsme byli na hřišti pány my a dokázali jsme přehrát domácí tým ve dvou setech a tím zvýšit stav utkán na 5:0.

Do obrácené dvojice nastupuje Ungermann s Trucem proti Krunertovi s Brožem. V prvním setu jsme podlehli a za stavu 9:9 zkazili smeč do autu a prohráli první set. Ve druhém setu jsme se už vzpamatovali a dokázali jsme zápas poslat do třetího rozhodujícího setu. Ve třetím setu šli domácí do vedení 7:5, ale my jsme se se nezhroutili, a dotáhli to na stav 9:9, kde měli nabito domácí a po zkažené smeči do autu a nám přenechali další bod utkání. Stav 6:0.

Do druhé otočený dvojice nastupují Čech se Zavackým proti Šperlíkovi s Furbacherem. Oba sety jsme bez závažnějších chyb dokázali  vyhrát a nenechat domácím ani jeden bod utkání.