BDL - 3.kolo

24.04.2018

TJ Slavoj Český Brod - TJ Spartak Čelákovice   7:0

20

Do první dvojice nastoupil Čech s Kalousem proti Nesládkovi se Svačinou. První set naši zvládli zcela bez problémů. Druhý set zvládli také v pořádku, a tak šli do vedení 1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Ungermann s Kovaříkem proti Hejtíkovi s Maturou. První set se trápili až do devítek, kde kovařík zakončil smečí. Druhý set už zvládli bez problému a získali druhý bod.

Do první trojice nastoupil Čech s Kalousem a ze Zavackým proti Hejtíkovi s Nesládkem a s Maturou. První set se dařilo domácímu týmu a tím vyhráli první set. Do druhého setu se pustily Čelákovice a vedli 4:2, ale domácí hráči se zvedli a otočili to a tím vyhráli druhý set, a zvýšili vedení domácích.

Do singlu nastoupil Zavacký proti Maturovi. Do prvního setu naskočil s vedením Zavacký a nenechal si nic utéct, a vyhrál tím první set. A do druhého setu šel bez váhání a vyhrál i druhý set a přidal bod domácím a vedou už 4:0.

Do druhé trojice nastoupil Ungermann s Kovaříkem a ze Zavackým proti Maturovi s Loffelmannem a se Svačinou. Do prvního setu šli bez problému domácí a první set vyhráli. Do druhého setu také vstoupili bez problému domácí, ale v půlce setu se zranil Ungermann, a střídal za Čecha, ale i tak to dotáhly do konce a vítězí v druhém setu, a tím přidali bod.

Do první otočený dvojice nastupují Čech s Kalousem proti Hejtíkovi s Maturou. v prvním setu se vedlo domácím a vyhráli první set. Do druhého setu domácí se vrhli a šli na velké vedení, ale neměli problém to dotáhnout do konce, a tím domácí vedou 6:0.

Do druhé otočené dvojice nastoupil Ungermann a Kovařík proti Nesládkovi se Svačinou. První set se vedlo domácím a zvládli ho 10:2, tím vyhráli první set. V druhém setu se jim vedlo úplně stejně a dotáhli to až do konce zápasu a domácí vyhrávají 7:0.