BDL 2019 - 3.kolo

21.04.2019

TJ Sokol Holice - TJ Slavoj Český Brod 3:4

8

V první dvojici nastoupil Vilém Ungerman s Erikem Zavackým a ti porazili soupeře z Holic 2:0 na sety.

V druhé dvojici nastoupil Martin Jedlička s Filipem Růžičkou a ti též porazili dvojici z Holic 2:0 na sety.

V první trojici nastoupil Ungerman, Zavacký a Růžička, trojice z Holic jim dělala problémy, ale Ungerman pracoval výborně na smeči a ve třetím setu vybojoval výhru.

V druhé trojici nastoupil Ungerman, Zavacký a Jedlička, ale soupeři z Holic jim dělali problémy a tím Holice vyhrály 2:1 na sety.

Na singl nastoupil Ungerman a z Holic Patrik Levý, soupeř z Holic měl lepší koncovku a tím si vybojoval výhru 2:1.

V první otočené dvojici byli silnější soupeři z Holic a vyhráli 2:0 na sety.

V druhé otočené dvojici byli silnější dorostenci z Brodu, v prvním setu vyhráli 10:1 a v druhém setu 10:6 a tím vybojovala tato dvojice výhru 4:3.