BDL 2019 - 2.kolo

14.04.2019

TJ Slavoj Český Brod - TJ Sokol Zbečník 5:2


Počet diváků

15


Popis rozhodující události

V první dvojici nastoupil Zdeněk Kalous a Jan Čech proti P. Šimečkovi a D. Polákovi. Zdeněk Kalous dělal soupeřům problémy svým tvrdým servisem a Jan Čech odvedl skvělou práci na bloku, a tak porazili soupeře 2:0.

V druhé dvojici nastoupil Nikolas Truc a Erik Zavacký proti V. Pohlovi a O. Friesovi. Dvojice ze Zbečníku to dotáhla až do třetího setu, kde dvojice z Českého Brodu vyhrála 10:6.

V singlu nastoupil Erik Zavacký proti V. Pohlovi, ten v prvním setu vyhrál jednoznačně 10:2, ale ve druhém setu to už V. Pohl měl těžší a vyhrál jen 10:8.

Obě trojice byly pod naší taktovkou a výborně hrající Kalous přehrával soupeře skvělým servisem.

V první otočené dvojici došly Čechovi síly a nedokázal mu pomoct ani Kalous, a tak Pohl s Friesem přehráli tuto dvojici ve třech setech.

Poslední bod vyválčil Zavacký s Trucem, kteří relativně snadno přehráli Šimečka s Polákem ve dvou setech.


Komentář trenéra/kapitána

V tomto utkání opět chyběl Ungermann, který je po lékařském zákroku odebrání znaménka. Začátek utkání v naší hale patřil po bojovném výkonu nám. Bohužel v singlu Zavacký nedokázal přehrát moc míčů přes síť, a tak Pohl připsal první bod utkání. Poté Čechovi ke konci utkání došly síly, protože se celý víkend léčil se střevními problémy, a tak hosté urvali druhý bod utkání a tím jeden bod do tabulky.