BDL 2019 - 1.kolo

07.04.2019

TJ Spartak MSEM Přerov - TJ Slavoj Český Brod 0:7

10

Do první dvojice nastoupil Zavacký s Trucem. První set v této dvojici byl zcela v režii hostů. Ve druhém setu i přes drobné chyby hosté vyhráli a ujali se vedení 1:0 na zápasy.

Ve druhé dvojici nastoupil Kalous, Čech. Tuto dvojici hosté opět, jako v první dvojici, ve dvou setech hladce vyhráli a mohl začít první zápas ve trojicích.

Do první trojice nastupoval Čech, Kalous a Truc. První set byl i přes drobné chyby na obou stranách pevně v rukou hostů. Ve druhém již soupeř nekladl odpor a hosté tak získali vedení v zápase 3:0.

Do singlu nastoupil Zavacký proti Dreiseitlovi. Do prvního setu nastoupili lépe domácí, ale hosté dokázali set otočit a vyhrát 10:5. Do druhého setu, po špatném útoku hostů, znovu nastoupili lépe domácí, ale za stavu 5:9 po oddechovém čase hosté otočili na 10:9 a vyhráli singl 2:0.

Do druhé trojice nastoupil Kalous, Truc a Zavacký. V prvním setu hosté s přehledem vyhráli. Ve druhém setu domácí zabojovali a dostali zápas do setu třetího. Třetí set už opět ovládli hosté a dostali se tak do celkového vedení v zápase 5:0.

Do otočených dvojic se nastupovalo ve stejných sestavách. Bez větších problémů si pro další bod došli hosté Kalous s Čechem a tím zvýšili svůj náskok již na 6:0.

Poslední dvojice Truc, Zavacký ukázala dobrou souhru v zápase a zvítězila. Tím si hosté připsali celkové vítězství 7:0 a do tabulky připsali důležité 3 body.