BDL - 2.kolo

17.04.2018

TJ Slavoj Český Brod - Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s.   6:1

25

Do první dvojice nastoupil Čech s Kalousem proti Slavíčkovi s Buriánkem. První set v této dvojici byl zcela v naší režii. Druhý set po špatném příjmu Čecha hosté vyhráli. Ve třetím setu po vyrovnaném boji naši svěřenci nedokázali zachytit lehký útok těsně za síť a hosté se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.

Ve druhé dvojici nastoupil Ungermann s Trucem a střídajícím Kovaříkem proti Hokrovi s Švancarem a střídajícím Ježkem. Na začátku setu po zbytečných chybách Ungermanna se hosté dostali do velkého vedení, které se po vystřídání Kovaříka podařilo stáhnout a dotáhnout set do vítězného konce. Druhý set byl po velice dobře odehrané dvojici v naši režii.

Do první trojice nastupoval Čech, Truc a Kalous proti Slavíčkovi, Buriánkovi, Hokrovi a střídajícímu Votavovi. První set byl i přes drobné chyby na obou stranách v našich rukách. Ve druhém již soupeř nekladl odpor a získali jsme tak vedení v zápase 2:1.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Slavíčkovi, který mu připravil pár horkých chvil svým dobrým servisem. Ten však neměl dlouhé trvání a klidnou hrou Kovařík přehrál soupeře ve dvou setech.

Do druhé trojice nastoupil Kovařík, Ungermann a Zavacký proti Buriánkovi, Hokrovi a Švancarovi. Tuto trojici jsme i přes několik zbytečných chyb na naší straně vyhráli ve dvou setech.

Do otočených dvojic jsme nastupovali ve stejných sestavách. Dvojice Kalouse s Čechem předvedla velmi kvalitní výkon, proti kterému soupeřova dvojice neměla obranu a tak naši hladce vyhráli 10:5 a 10:2 a připsali tak další bod utkání. Stav byl 5:1.

Dvojice Kovaříka a Truce se střídajícím Ungermannem ke konci druhého setu se rozhodovala ve druhém setu posledním možným míčem, kde střídající Ungermann předvedl kvalitní blok a pevné nervy na útoku, díky čemuž jsme dokázali vyhrát i poslední dvojici a tím si připsat vítězství 6:1 a do tabulky získat důležité 3 body.