BDL - 2.kolo

17.04.2018

TJ Slavoj Český Brod - Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s.


Domácí

TJ Slavoj Český Brod


Hosté

Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s.

Počet diváků

25

Popis rozhodující události

(chybějící opory, zlomové momenty, překvapivý výsledek zápasu)

Do první dvojice nastoupil Čech s Kalousem proti Slavíčkovi s Buriánkem. První set v této dvojici byl zcela v naší režii. Druhý set po špatném příjmu Čecha hosté vyhráli. Ve třetím setu po vyrovnaném boji naši svěřenci nedokázali zachytit lehký útok těsně za síť a hosté se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.


Ve druhé dvojici nastoupil Ungermann s Trucem a střídajícím Kovaříkem proti
Hokrovi s Švancarem a střídajícím Ježkem. Na začátku setu po zbytečných chybách Ungermanna se hosté dostali do velkého vedení, které se po vystřídání Kovaříka podařilo stáhnout a dotáhnout set do vítězného konce. Druhý set byl po velice dobře odehrané dvojici v naši režii.


Do první trojice nastupoval Čech, Truc a Kalous proti Slavíčkovi, Buriánkovi, Hokrovi a střídajícímu Votavovi. První set byl i přes drobné chyby na obou stranách v našich rukách. Ve druhém již soupeř nekladl odpor a získali jsme tak vedení v zápase 2:1.


Do singlu nastoupil Kovařík proti Slavíčkovi, který mu připravil pár horkých chvil svým dobrým servisem. Ten však neměl dlouhé trvání a klidnou hrou Kovařík přehrál soupeře ve dvou setech.


Do druhé trojice nastoupil Kovařík, Ungermann a Zavacký proti Buriánkovi, Hokrovi a Švancarovi. Tuto trojici jsme i přes několik zbytečných chyb na naší straně vyhráli ve dvou setech.


Do otočených dvojic jsme nastupovali ve stejných sestavách. Dvojice Kalouse s Čechem předvedla velmi kvalitní výkon, proti kterému soupeřova dvojice neměla obranu a tak naši hladce vyhráli 10:5 a 10:2 a připsali tak další bod utkání. Stav byl 5:1.


Dvojice Kovaříka a Truce se střídajícím Ungermannem ke konci druhého setu se rozhodovala ve druhém setu posledním možným míčem, kde střídající Ungermann předvedl kvalitní blok a pevné nervy na útoku, díky čemuž jsme dokázali vyhrát i poslední dvojici a tím si připsat vítězství 6:1 a do tabulky získat důležité 3 body.

Komentář trenéra/kapitána

(spokojenost/nespokojenost, nejlepší hráči,  výkony rozhodčích)

V dnešním utkání naši svěřenci předvedli stabilní výkon, díky kterému dokázali porazit nelehkého soupeře z Radomyšli v poměru 6:1 na zápasy.