BDL - 10.kolo

24.06.2018

TJ České Budějovice - TJ SLAVOJ Český Brod  2:5

9

Do první dvojice nastoupil Ungermann se Zavackým proti Musilovi L. se Žikešem. Oba sety jsme po nevynucených chybách prohráli.

Do druhé dvojice nastoupil Truc s Kovaříkem, kteří nenechali Potůčka s Musilem a střídajícím Chvátalem udělat více jak 6 bodů v setu a srovnali stav utkání na 1:1.

V první trojici Ungermanna, Truce a Zavackého se hra vyznačovala velkým množstvím vlastních chyb a s tím spojená obrovská kazivost lehkých míčů. Tak si Musil L., se Žikešem a Musilem T. připsali bod utkání.

Do singlu nastupoval Kovařík proti Musilovi L., který dobrými údery trápil ze začátku setu Kovaříka. Ten se nenechal zatlačit a výbornou hrou urval vítězství na svou stranu.

V otočené trojici dokázal Ungermann, Truc a Kovařík lehce vyhrát první set. Ve druhém o jediný míč vyhrála trojice domácích v složení Žikeš, Musil L, Potůček. Ve třetím setu naši svěřenci dokázali ukázat větší sebevědomí a získali tak důležitý bod utkání. Stav 2:3.

V otočených dvojicích jsme bojovnou hrou dokázali domácí zatlačit do kouta a urvat obě dvojice a tím si zajistit vítězství v celém utkání.