10.04.2018

SK Liapor Karlovy Vary - TJ Slavoj Český Brod   0:7

10

V dnešním utkání chyběl Zdeněk Kalous.

Tak do první dvojice nastoupil Čech s Kovaříkem proti Tomanovi s Rendlem a střídajícím Tišnovským. První dvojici jsme vyhráli bez větších problémů v poměru 10:4 a 10:4.

Ve druhé dvojici nastoupil Ungermann s Trucem proti Krškovi s Tolarem. Naši svěřenci bez větších potíží vyhráli také 2:0 na sety.

Do první trojice nastupoval Čech, Truc a Zavacký proti Tomanovi, Krškovi a Tolarovi. První set naši chybami ve své mezihře a především chybnými útoky prohráli 10:7. Ve druhém a třetím setu bylo na naší hře vidět zlepšení a dokázali jsme tak urvat bod utkání trojic.

Do singlu nastoupil Kovařík proti Rendlovi, který mu nepřipravil žádné velké překvapení a klidnou hrou Kovařík přehrál soupeře ve dvou setech.

Do druhé trojice nastoupil Kovařík, Ungermann a Zavacký, proti Rendlovi, Tolarovi a Tišnovskému. Tuto trojici jsme i přes několik zbytečných chyb na naší straně vyhráli ve dvou setech.

Do otočených trojic jsme nastupovali ve stejných sestavách. Dvojice Ungermanna a Truce se rozhodovala až ve třetím setu, kde naši borci po hloupých chybách a nesoustředěnému výkonu nechali zápas dojít do třetího setu, který po zklidnění své hry hladce vyhráli.

Podobně tak poslední dvojice dokázala utkání ukončit po dvou vyhraných setech.