1.liga žen - Superfinále

20.10.2018

TJ Slavoj Český Brod vs TJ Sokol Praha-Vršovice II.   4:5


Sestava družstva

Chuchlová Martina; Kozáková Petra; Škodová Veronika; Červenková Kateřina; Cibulková Lenka; Bálková Lucie; Möglichová Jana; Blažková Jana; Tymichová Veronika; Vokáčová Lucie


Počet diváků

300


Číselný popis vývoje utkání

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5


Popis rozhodující události

První dvojici jsme s zvládly vyhrát v těsných koncovkách obou setů. Druhá dvojice bohužel zápasila s mezihrou a soupeřkám podlehla. První trojice také nezvládla nápor soupeřek a ve dvou setech prohrála. Druhá trojice naopak zvítězila nad sestavou soupeřek s rozdílem třídy. Stav zápasu je tedy 2:2.

Nadcházející singl, na kterém neuvěřitelně záleží, Lucka bohužel ve třetí sadě prohrává. V první odvetné trojici vyhráváme ve třetím setu. Druhá odvetná trojice podléhá sestavě R.Řehákové. První odvetná dvojice v koncovce třetího setu vítězí nad soupeřkami a takzvaně utíká hrobníkovi z lopaty. Průběžný stav 4:4. Poslední dvojice a celkově poslení dílčí zápas sezóny 1.ligy žen 2018 prohráváme ve třetím setu 9:10.


Komentář trenéra/kapitána

Byl to neuvěřitelný zápas, přesně takový, jaký má v superfinále být. Vše bylo zastoupené emocemi, vypjatou atmosférou a veškerými silami. To, že nám mistrovský titul unikl o jeden bod není žádná ostuda, jsme pyšné na stříbro.
Do příští sezóny bychom však chtěly více trénovat a být si jistější v mezihře, která nás v klíčových momentech opustila.

Moc děkujeme Františkovi Bálkovi, našemu trenérovi, že při nás stál a stojí.