1.liga žen - 8.kolo

02.09.2018

TJ Spartak Čelákovice - TJ Slavoj Český Brod  1:6


Sestava družstva

Červenková Kateřina; Cibulková Lenka; Vokáčová Lucie; Kozáková Petra; Bálková Lucie; Möglichová Jana; Tymichová Veronika; Blažková Jana; Chuchlová Martina


Počet diváků

35


Číselný popis vývoje utkání

1:0, 1:6


Popis rozhodující události

Kvůli předešlému dni plému přeháněk jsme byly nuceny hrát na druhém Čelákovickém hřišti, což byla možná výhoda, neboť je i přes nakreslené ohraničení herního pole, mnohem prostornější.

Úvodní dvojici jsme prohrály, soupeřky měly dobře natrénované vysoké podání, se kterým jsme si nevěděly rady, také kolísala celková mezihra (Möglichová, Bálková).

Druhá dvojice soupeřkám nic nedarovala a vyhrála 2:0 na sety (Cibulková, Tymichová).

V první trojici jsme se malinko hledaly, ale naštěstí jsme se našly a vše zvládly a trojici vyhrály (Chuchlová, Bálková, Möglichová).

Druhá trojice ve dvou setech přehrála soupeřky a my se tak náhle dostaly do 3:1 celkového vedení (Blažková, Cibulková, Tymichová).

Vložená dvojice šla proti soupeřkám s vervou a také je 2:0 na sety porazila (Blažková, Vokáčová).

Lucka následně zahrála krásně singl, dokonce s velkou herní převahou (Vokáčová).

Druhá trojice si už s první domácí poradila bez problémů a vítězství uzavřela (Blažková, Cibulková, Tymichová, Kozáková).


Komentář trenéra/kapitána

Tento zápas pro nás byl velice důležity, hrály jsme tedy podle pokynů a vše braly zodpovědně. S poctivou hrou a soustředěností na hru jsme vše dotáhly do vítězného konce. Veliký dík patří našemu trenérovi Františkovi Bálkovi, který nás zvládne skvělě ukočírovat a hru směřuje přesně tam, kam je třeba.