1.liga žen - 3.kolo dopolední zápas

19.05.2018

TJ Slavoj Český Brod x TJ Spartak Čelákovice   5:5


Sestava družstva

Červenková Kateřina; Cibulková Lenka; Bálková Lucie; Möglichová Jana; Tymichová Veronika; Blažková Jana; Chuchlová Martina


Počet diváků

20


Číselný popis vývoje utkání

0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 5:5


Popis rozhodující události

Počasí nám pro tento důležitý zápas přálo, a tak jsme mohly začít. Bálková a  Möglichová prohrály ve třetím setu první dvojici, bohužel jsme se moc tlačily do bodu a dostaly se do křeče. Druhou dvojici zvládla Cibulková s Tymichovou bez chyby 2:0, Stav utkání 1:1. První trojice bohužel podlehla trojici z Čelákovických řad. Naštěstí však druhá dvojice podpořila a vyhrála 2:0. Stav utkání 2:2. Nepárová dvojice podlehla posledním možným míčem. Singl Lucka Bálková odehrála bravůrně a vyrovnala stav utkání na 3:3. V pořadí první trojice porazila soupeřovu v pořadí druhou dvojici a tak jsme se poprvé dostaly v zápase do vedení. Následně naše trojice porazila v pořadí první soupeřovu trojici bez větších problémů. Stačilo zápas jen dotáhnout, to se ovšem nepovedlo. Obě dvě následující dvojice skončily prohrou ve třetí sadě, a ta poslední bohužel posledním možným míčem.


Komentář trenéra/kapitána

Tento zápas byl pro nás důležitým, ovšem úplně se nám nepovedl. V první části jsme  pouze dotahovaly skóre, které se nám podařilo prolomit až v druhé půlce utkání a stejně jsme vše nedotáhly do vítězného konce. Chyběla nám bojovnost, které měly soupeřky na rozdávání. Jsme za tuto skutečnost ale rády, neboť jsme odhalily své slabiny, na kterých se chystáme zapracovat a do odvetného zápasu se připravíme mnohem lépe. Nutno také podotknout, že nám minimálně ve dvojicích chyběla Vokáčová.