Ženy "B" 2017

rozlosování soutěže pro rok 2017 bude již brzy

 

Ženy "B" sezóna 2016

V roce 2016 se tento tým rozrostl o tři nové hráčky dvanáctiletou Adélu Blažkovou, čtrnáctiletou Adélu Spáčilovou a po pauze se na kurty vrátila Marcela Chuchlová. Opět se naše družstvo zúčastnilo soutěže „Poháru žen 2016“.  Soutěž se hraje turnajově, Český Brod „B“ odehrál šest ze sedmi turnajů (trojice, dvojice). Turnaje se konaly v Karlových Varech, třikrát se jelo na Pankrác – Praha, Solidarita – Praha, do Čelákovic a závěrečný turnaj s vyhlášením výsledků byl pořádán v Českém Brodě. Na tomto posledním turnaji byla vyhlášena motivační soutěž pro hráčky do třiceti let. Této soutěže se zúčastnila Karolína Mrázková, která se probojovala mezi tři nejlepší. V září se na českobrodských kurtech konalo MČR dvojic a trojic. Mistrovství odehrála jedna dvojice a jedna trojice tohoto týmu. MČR se účastní převážně hráčky 1.ligy žen. Ve trojicích děvčata předváděla skvělé výkony, které bohužel nestačily na postup.

 

Ženy "B" sezóna 2015

Tento tým má každým rokem větší počet svých hráček. V letošním roce se naše družstvo žen „B“ opět zúčastnilo soutěže „Poháru žen 2015“. V soutěži se registrovalo 10 družstev a ženy nastupovaly do sezóny s cílem dostat se na přední místa tabulky. Soutěž se hraje turnajově díky klesajícímu počtu hráček v jednotlivých týmech. Více družstvům se stával fakt, že se družstvo dostávalo do situací, kdy mohla jet třeba jen jedna trojka, či dvě dvojky, čímž nesplňovaly povinnosti soutěže, kde ji minimální počet hráček stanoven na 6. Proto byl zvolen tento systém, kde se celá sezóna odehrává turnajově a je možná se přizpůsobit svému počtu hráček. Toto družstvo žen se snažilo postupovat vždy ze skupiny a tím získávat body do celkového hodnocení. Po všech 9 turnajích se tým žen dostal pouze na 4. místo s 19 body.

 

Ženy "B" sezóna 2014

Tým žen "B" hrál tento rok opět Pohár ČNS žen, ten už již 3.rokem nahrazuje ligovou soutěž v rámci 2.ligy žen.

                Tento tým má každým rokem větší počet svých hráček. V letošním roce se naše družstvo žen „B“ opět zúčastnilo soutěže „Poháru žen 2014“. V soutěži se registrovalo 9 družstev a ženy nastupovaly do sezóny s cílem dostat se na přední místa tabulky. Soutěž se hraje turnajově díky klesajícímu počtu hráček. Více družstvům se stával fakt, že se družstvo dostávalo do situací, kdy mohla jet třeba jen jedna trojka, či dvě dvojky, čímž nesplňovaly povinnosti soutěže, kde ji minimální počet hráček stanoven na 6. Proto byl zvolen tento systém, kde se celá sezóna odehrává turnajově a je možná se přizpůsobit svému počtu hráček. Toto družstvo žen se snažilo postupovat vždy ze skupiny a tím získávat body do celkového hodnocení. Po všech 8 turnajích se tým žen dostal pouze na 5. místo s 11 body.

 

Ženy "B" ohlédnutí za sezonou 2013

V letošním roce se naše družstvo žen „B“ opět zúčastnilo soutěže „Poháru žen 2013“. V soutěži se registrovalo 8 družstev a ženy nastupovaly do sezóny s většími ambicemi než v minulé, a to dostat se na přední místa tabulky. Soutěž se hraje turnajově a díky klesajícímu počtu hráček se družstvo dostávalo do situací, kdy mohla jet třeba jen jedna trojka, či dvě dvojky, které nebyly sehrané. I tak se snažily postupovat vždy ze skupiny a tím získávat body. Po všech 8 turnajích se náš tým dostal pouze na 6. místo se 2 body