Sezóna 2012 1.kolo: TJ Slavoj Český Brod- TJ Lokomotiva Nymburk

07.05.2012 16:15

Ani při druhém zápase nás počasí nezklamalo, za což jsme byly moc vděčné. Při hře první dvojice jsme načerpaly sílu z krásného dne a L. Cibulková s L. Vokáčovou a střídající P. Linhartovou doslova „smázly“ soupeřky z kurtu. O trochu chaotičtější byl ovšem druhý set druhé dvojice, kdy se J. Möglichová nemohla na hřišti shodnout s vystřídanou Olgou Svobodovou. Set odevzdaly. Do třetího setu šly s odvahou, ale ani po vystřídání na původní sestavu (Möglichová, Chuchlová) ke zlepšení nedošlo. Nastupující první trojice měla skvělou náladu a ani trošku se nezalekla stavu 1:1. Cibulková, Blažková, Tymichová a střídající Svobodová ukázaly, kdo jsou domácí a soupeřky porazily dvakrát 10:2. Druhá trojice si rozehrála první set v naprostém klidu. Sestava byla Möglichová, Linhartová, Chuchlová. Druhý set bohužel nepokračoval ve stejném duchu jako ten první, neboť se nám nedařily mezihry a vázla komunikace, protihráčky tedy využily situaci a otočily set ve svůj prospěch. Ve třetím setu jsme změnily sestavu na Vokáčová, Möglichová, Chuchlová, které hru opět uklidnily a zvítězily. Vložená dvojice v podání Blažková, Tymichová i přes malé zaváhání v prvním setu dokázaly zvítězit 2:0. Na singl nastoupila L. Vokáčová, které v prvním setu nejprve nevycházely krásné body kvůli desetinám centimetrů,v druhém setu smůlu prolomila a vyhrála krásných 10:2. Poslední na hřišti stála naše v pořadí první trojice ( Cibulková, Blažková, Tymichová a třídjící Svobodová) a po srovnání nepřesností, které panovaly opět za prvního setu se sehrály a s přehledem vyhrály 2:0.