Sezóna 2012 1.kolo: TJ Slavoj Český Brod- Solidarita Praha

29.04.2012 18:58

Náš první zápas sezóny začal velmi krásně, nejen že nám přálo počasí, ale atmosféra v týmu byla velice příjemná. Dobrá nálada a síla z krásného dne nám pomohla k dobrým výkonům. Prokázaly jsme to hned v první dvojici v  podání Lenky Cibulkové a Martiny Chuchlové, která nekompromisně odzbrojila protihráčky a posunula nás o kousek blíž k výhře. Druhá dvojice šla ve stínu té první. Takže ani Olga Svobodová a Lucie Fišerová neponechala protihráčkám „setík“. První trojka nastoupila velice ladně, sestava Martina Chuchlová, Petra Linhartová a Veronika Tymichová. První set byl velice rychlý a hladce jsme se s výhrou dostaly do druhého setu, kde jsme se nenechaly zahanbit. A vyhrály jsme 2:0 na sety. Druhá trojka (Cibulková, Svobodová, Blažková) šla podle našich úsudků na soupeřovu silnější sestavu a zde začalo první zaváhání. Nepodařilo se nám dostat míč k síti tak, aby Lenka Cibulková mohla najít skulinu v soupeřově obranném postavení. Za těsného stavu náš tým vyhrál první set, ovšem v druhém setu jsme takové štěstí neměly a za devítek jsme zaváhaly a soupeř nás prostřelil.. V třetím setu jsme měly náskok, dokonce 9:7, ale vázla domluva v týmu a 9:10 jsme prohrály. Singl byl jedním slovem krásný, Lucie Fišerová ukázala, že opravdu umí. Vložená dvojka byla hraná v podání Petry Linhartové a Veroniky Tymichové, proběhla bez větších selhání a opět jsme soupeřkám nenechaly ani set. První trojka (Chuchlová, Linhartová, Tymichová) nastoupila na soupeřovu trojici, která utrhla 1, tudíž bylo naším údělem holky pomstít, to se nám povedlo víc než dobře, neboť jsme vyhrály za stavů okolo 10:3-4. Soupeřkám jsme poděkovaly a šly si užít krásný den.