semifinále play-off 1.ligy: TJ Slavoj Český Brod vs. START VD Plzeň

16.09.2012 08:25

První dvojice Cmírala s Cibulkou sehrála vyrovnanou bitvu proti dvojici Miksan, Holý. Naši borci však měli lepší přípravu útoku a tak zvítězili ve třech setech a ujali jsme se tak vedení zápasu 1:0.

Do druhé dvojice nastoupil Janík s Chuchlou, kteří si hladce poradili s mladou dvojicí Pivnička, Kliment. A stav zápasu pak byl 2:0.

Ve hře obou trojic se projevila vysoká kazivost hostujících sestav a naše zodpovědná hra a tak po hře trojic byl stav již 4:0.

Do singlu nastoupil fluktující Sýkora proti zkušenému Miksanovi, ten si ale první set poradil s těžkým servisem a ve druhém setu, kde se stav tahal bod za bod, a kde za stavu 9:9 Miksan vykopl míč o 5 cm do autu při podání, zvítězil a uzavřel tak první utkání play-off v náš prospěch.