semifinále play-off 1.ligy: START VD Plzeň vs. TJ Slavoj Český Brod

24.09.2012 08:28

Domácí promíchali sestavy dvojic a vyplatilo se jim to. Miksan s Klimentem s jejich bezchybnou hrou zdolali naší dvojici Janíka s Chuchlou ve třech setech. Hosté tak vedli 1:0 na zápasy.

Do druhé dvojice nastoupila naše zkušená dvojice Cibulka a Cmíral a hladce si poradili s domácí dvojicí a vyrovnali tak stav zápasů na 1:1.

V první trojici jsme se po velkém boji nakonec radovali z vítězství ve třetím setu my. Naopak ve druhé trojici měli na vrh hosté.

Do singlu nastoupil Sýkora proti zkušenému Miksanovi. První set vyhrál Sýkora s velkým náskokem, ale ve druhém setu zabojoval domácí Miksan a rozhodovalo se opět ve třetím setu, kde se nakonec radoval Sýkora. Stav zápasu tak otočil na 2:3 pro nás.

Hra otočených trojic proti domácím celkům nakonec skončila vítězně pro nás.

Do Plzně jsme přijeli v oslabeném počtu bez Kaděry, Vokáče a Voldřicha.

Domácí Kliment zahrál výborně.

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5

1D-1D: Miksan, Kliment – Janík, Chuchla 2:1 (10:8, 9:10, 10:6)

2D-2D: Nozar, Bořánek – Cibulka, Cmíral 0:2 (7:10, 4:10)

1T-1T: Miksan, Bořánek, Giertl – Cibulka, Chuchla, Sýkora 1:2 (10:7, 7:10, 7:10)

2T-2T: Nozar, Švácha, Kliment – Cmíral, Janík, Červenka 2:1 (10:7, 3:10, 10:8)

1S-1S: Miksan – Sýkora 1:2 (2:10, 10:8, 8:10)

1T-2T: Miksan, Bořánek, Giertl - Cmíral, Janík, Červenka 1:2 (2:10, 10:8, 8:10)

2T-1T: Nozar, Švácha, Kliment – Cibulka, Chuchla, Sýkora (Líbal) 1:2 (7:10, 10:4, 6:10)