KP - 1.kolo: Šacung ČNES Benešov 1947 ,,B“ - TJ Slavoj Český Brod ,,B“

14.04.2013 09:18

13.4.2013

Novou sezonu v KP rezerva Českého Brodu zavítala do benešovské haly, kde své utkání pro nezpůsobilé hřiště hostil tým Šacung ČNES Benešov 1947 ,,B“.

 

V úvodních dvojicích nastoupil Král – Čachotský proti mladé dvojici Vaníček – Chejn. Utkání bylo vyrovnané, ale naše dvojice 2x nedokázala proměnit útok a domácí se tak ujali vedení 1:0. Druhé dvojici Vokáč – Majer se taktéž nedařilo a navíc se zranil Majer – stav utkání 2:0.

Do zápasů trojic jsme nastupovali s vědomím, že v této disciplíně bychom měli být silní. První trojice toto tvrzení potvrdila a ve složení Pössnicker – Symerský – Král vyhrála ve třech setech a snížila na 2:1. Druhá trojice opět navazuje a ve složení Vokáč – Líbal – Čachotský ve dvou setech srovnává stav utkání na 2:2.

Následuje vložená dvojice, která se nám v minulých letech moc nedařila. Do zápasu nastupuje dvojice Líbal – Pössnicker a ve 3 setech si po infarktovém utkání poradila s domácí dvojicí a zvýšila na 2:3 pro naše mužstvo.

Naopak singl v minulých letech byl naší dominantou a po tomto utkání stále zůstává, jelikož singlista Vokáč v exhibičním utkání porazil domácího Voltra ml. 10:6 a 10:2. Po singlu jsme se ujali vedení 4:2 a doufali, že následující otočené trojice utkání ukončí. Opět jsme tuto myšlenku potvrdili a po 3 hodinách jsme se již mohli radovat z vítězství 6:2.

 

Šacung ČNES Benešov 1947 ,,B“   -   TJ Slavoj Český Brod ,,B“         2 : 6

Zpět