Po vlažném výkonu nakonec slavili vítězství

20.05.2010 08:29

Praha - Českobrodští nohejbalisté přivezli další body z utkání první ligy. Tentokrát svůj skalp ukořistili na hřišti Solidarity Praha. Byl to ale boj. 

Hosté z Českého Brodu vstoupili do utkání velmi dobře. Obě úvodní dvojice se jim povedly a rychle se dostali do vedení 2:0. I první trojice utkání ve složení Cibulka, Kaděra a Sýkora uspěla a Český Brod vedl již rozdílem tří bodů.

Druhé trojici Vokáč, Majer a Janík se ale už tak nedařilo. Nepomohl ani střídající Cmíral. „Tahle trojice byla špatná, sice to dotáhli až do třetího setu, zřejmě ji pro příští zápas pozměním,“ přemítal českobrodský hrající trenér Tomáš Cibulka.

Po prvním zaškobrtnutí hostů se ale vložená dvojice vrátila na vítěznou českobrodskou vlnu. Mladá dvojice Sýkora s Vedralem si se soupeřem poradila a dostala svůj tým do vedení již 4:1.

Do singlu nastoupil i tentokrát Marek Vedral a v souboji se zkušeným Ungermannem podlehl. „Herně to byl velmi kvalitní zápas, Marek ale ještě potřebuje zkušenosti,“ hodnotil Tomáš Cibulka.

Trojice ve složení Cmíral, Majer a Janík opět předvedla špatný výkon, nepomohl ani střídající Vokáč a ztratila další důležitý bod. „Pro příští zápas určitě nastanou změny, takhle se liga nehraje,“ zlobil se českobrodský trenér.

Český Brod tak už nad Solidaritou Praha vedl jen nejtěsnějším rozdílem, a to 4:3.

Další hostující trojice svůj zápas ve třech setech zvládla a dostala Český Brod opět do pohodlného vedení. Když pak vyhrála i dvojice Janík s Kaděrou, hosté se již mohli radovat z vítězství. „Zápas se Solidaritou jsme měli pod kontrolou, ale někdy to bylo až moc vlažné,“ hodnotil trenér Cibulka.

Český Brod teď čeká důležitý zápas na domácím hřišti se Zručí – Senec. „ V tomto zápase se hraje o dost důležité dva body,“ ví Tomáš Cibulka.

(Martin Šnajdr)

Zpět