Mladík Vedral debutuje, Český Brod je ale stále bez bodu

03.06.2011 09:13

Český Brod - Do Českého Brodu v dalším kole extraligy nohejbalu zavítal celek Šacung Benešov a s domácími si vcelku hladce poradil.  

Autor:
Redakce


Z extraligového utkání Český Brod - Čelákovice (4:6).
Z extraligového utkání Český Brod - Čelákovice (4:6).
Autor: TJ Slavoj Český Brod

TJ Slavoj Český Brod - Šacung VHS Benešov 1:6

Do první dvojice nastoupil Sýkora s Janíkem a střídajícím Petřinou. Nevýrazným výkonem a vlastními chybami ale soupeře pustili do vedení v zápase. Ani druhá brodská dvojice ale pak neslavila úspěch. Stav utkání tak už byl 0:2. „Vždy, když takhle prohráváme, tak se nám to už nepovede obrátit,“ přemítal českobrodský hrající trenér Tomáš Cibulka.

Překvapivě větší šance měli domácí v soubojích trojic. „Mohli jsme se v nich dostat do zápasu, dvakrát jsme vedli, ale nakonec to nedokážeme vyhrát,“ láteřil Cibulka. Hosté si tak na své konto nakonec připsali body z obou trojic.

„Je vidět, že už na nás leží deka,“ hledal vysvětlení hrající trenér. Podle něj je to znát v některých rozhodujících momentech. „Když přijdeme do některých situací, kde bychom mohli bodovat, tak to nedotáhneme do konce, už je tam taková křeč,“ řekl Tomáš Cibulka.

Hosté se tak dostali do vcelku pohodlného vedení 4:0. Po výhře ve vložené dvojici pak dokonce své vedení ještě navýšili.

Jediný bod zápasu Český Brod získal v souboji jednotlivců. V tom uspěl nejmladší člen českobrodského týmu Marek Vedral. „Myslel jsem, že v singlu v extralize moc nevyhrajeme, ale Marek už vyhrál půlku ze svých singlových zápasů. To je na osmnáctiletého kluka, který debutuje hodně slušné,“ hodnotil českobrodský Cibulka.

Hosté ale i přesto dovedli utkání do vítězného konce, a to vítězstvím hned v další trojici. Výsledné skóre tak bylo 6:1 pro benešovský Šacung. Ten si tak připsal další dva body do extraligové tabulky. Český Brod je stále bez bodu a topí se tak na posledním místě tabulky.

To se už projevilo i na fanouškovské základně brodských. „Dorazilo míň lidí, je vidět, že už se jim asi naše výsledky taky nelíbí,“ podotkl Cibulka.
Napravit to nohejbalisté Českého Brodu budou moci už tuto sobotu v Žatci, kde se střetnou s tamním celkem.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Janík, Kaděra, Petřina, Sýkora, Vedral.

(Martin Šnajdr)

Zpět