Místo povinnosti se v Brodě zrodilo překvapení

21.06.2011 15:51

 

2011_wael11_02TJ Slavoj Český Brod - SK Liapor Witte Karlovy Vary: 5:5

Český Brod dosud nedokázal po deseti kolech soutěže získat bod, pro karlovarský tým to mělo být snadné sousto. Jenže chyba lávky, všechno bylo jinak a hosté museli mocně finišovat, aby uhráli alespoň remízu. Začátek ještě ničemu nenapovídal. M.Kaděra s Vedralem nestačili na dvojici hostů J.Medek, Chytra, ale T.Cibulka, Janík a střídající Petřina v té druhé si s Vankem a Dvořákem poradili. Trojice skončily smírně, když M.Kaděra, Janík, Vedral a alternující Cmíral porazili J.Medka, Dvořáka a Bíbra, poté však T.Cibulka, Vokáč, Sýkora a střídající Petřina podlehli Vankemu s Chytrou a M.Medkem. Varování hostům přinesl nepárový blok. V něm Cmíral se Sýkorou zdolali Bláhu ml., M.Medka i střídajícího Bláhu st. a stejně se vedlo i Vedralovi proti Chytrovi, byť to bylo jen o balon. Kaděrova trojice sice té Vankeho podlehla, ale vůbec první tabulkový bod domácích v soutěži vybojovali Petřina, T.Cibulka, Sýkora a alternující Vokáč výhrou nad J.Medkovou sestavou. Hosté pochopili, že je hodně zle a obě odvety dvojic dovedli k výhře.  Vanke s Dvořákem porazili M.Kaděru s Vedralem a J.Medek s Chytrou T.Cibulku s Janíkem a naskočivším Petřinou.

"Chci pochválit výkon celého týmu. Po několika změnách v sestavě a na trenérském místě se konečně bodovalo a hned s vedoucím mužstvem tabulky. Je velká spokojenost s předvedenou hrou, ale hlavně dnes bodovali i ostatní hráči, kterým se moc nedařilo. Byl z toho výborný výkon a první bod. Doufám, že na to navážeme a ještě nějaké body přidáme," odhodlaně tvrdil českobrodský kapitán TOMÁŠ CIBULKA.

"Remíza s posledním celkem tabulky samozřejmě není nic, na co bychom mohli být hrdí. Vzhledem k vývoji utkání jsme za ni ale nakonec byli rádi. Paradoxně nám nakonec i ten bod stačil na upevnění první příčky v tabulce, protože stejně jako my měly špatný den i Modřice," ohlédl se za utkáním vedoucí družstva Karlových Varů FRANTIŠEK VESELÝ.

Tisk Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 14.06.2011

Zpět