KP - dohrávka 9.kola: TJ Slavoj Vrdy vs.TJ Slavoj Český Brod

17.09.2013 20:49

V odpoledním zápase jsme jeli na dohrávku  9. Kola k již jistému mistru krajského přeboru Slavoj Vrdy.

V tomto zápase jsme opět jako v posledních zápasech hráli s minimem 6 hráčů.

Po prvních dvojkách jsme prohrávali již 2:0 kdy nás soupeř ve všech směrech jasně přehrával.

Až naše 1. trojka Vokáč – Líbal – Pössnicker po výhře 10:7, 8:10 a 10:7, kdy celý zápas táhnul excelentně Pössnicker na směči a bloku, snížila stav na 2:1 pro domácí. Druhá trojice Král – Laczko – Čachotský měla velmi blízko ke srovnání, ale ve třetím setu za stavu 7:5 pro Brod přišel sporný míč, kdy bod byl uznán Vrdům a od té doby se nám již s výsledkem nepodařilo nic udělat a prohráli ve třetím setu 10:8. Stav 3:1

Vloženku a singl jsme dokázali urvat na svou stranu a stav byl rázem srovnán na 3:3.

Po otočených trojkách jsme opět drželi vyrovnaný výsledek, kdy Králova trojka dokázala ve 3 setech zvítězit. Bohužel sestava Pössnicker, Vokáč, Symerský nedokázala překvapit silnější soupeřovu formaci a stav byl opět 4:4.

V posledních dvojkách jsme veškerou naději vkládali do formace Laczko – Čachotský, kteří hráli proti ,,slabší“ dvojce domácích. Kluci bojovali až dokonce, ale za stavu 9:9 bylo štěstí a zkušenosti na straně domácích. Stav 5:4. Poslední zápas a výhra domácích proti Královi a Vokáčovi byla pouze formalita.

TJ Slavoj Vrdy                   :              TJ Slavoj Český Brod      6:4