KP - 6.kolo: NK Dobříš vs. TJ Slavoj Český Brod

20.05.2013 16:05

18. 5. 2013

V 6. kole KP naše mužstvo zajíždělo k poslednímu celku soutěže NK Dobříš.

Ranní deštivé počasí nás zahnalo do haly, kde se strhla bitva o důležité body k záchraně v této soutěži.

Do první dvojice nastoupil Laczko-Čachotský, kteří vyhráli a i přes velké a vulgární protesty domácí Dobříše proti rozhodčímu Královi jsme se ujali vedení 1:0.
Druhá dvojice Líbal-Pössnicker nenavázala na své úspěchy z předešlých vložených dvojic a prohrála svůj zápas. Stav utkání 1:1.

Zápasy trojic byly vyrovnané. Nejdříve v pozměněné sestavě Král-Laczko-Čachotský nestačila na lepší domácí sestavu, kdy nejvíce bodů prošlo přes odražené míče blokaře Krále. Druhá trojice Líbal-Symerský-Pössnicker opět srovnala po výhře stav utkání na 2:2.

Do vložené dvojky byl vyslán Král a Symerský, kteří po jednoznačném vítězství 2:0 zvýšili pro naše mužstvo na 3:2.

Po vložence pokračoval singl, kdy za Brod nastoupil Laczko proti nepříjemnému soupeři, který v podstatě celý zápas nepříjemně prudce překopával míč nártem. Ve třísetové bitvě se Pepa Laczko blížil výhře, když ve 3. setu vedl již 9:7, ale domácí hráč zahrál 2 nevybratelné míče a bohužel ten poslední za stavu 9:9. Stav utkání opět srovnán na 3:3.

Velmi vyrovnané utkání pokračovalo otočeným zápasem trojic, kdy Líbal-Symerský Pössnicker hráli proti silnější trojici. Pepa Líbal zužitkoval během zápasu své první zkušenosti z extraligy a předváděl skvělé kopy a dokonce šlapaný kraťas. Bohužel za stavu kdy jsme se mohli radovat z vítězství při dalším šlapaném kraťasu, který by stejně už nikdy nedoběhnul bylo rozhodčím správně zapískáno sako a tím jsme se dostali do úzkých, čehož soupeř dokázal využít a získat pro svoje mužstvo vedení 4:3.
Druhá trojice Král-Laczko-Čachotský proti slabší trojce neměli problémy a opět srovnali na 4:4.

Pokud jsme chtěli pomýšlet na výhru museli jsme vyhrát následující dvojky. V té první nastoupil Líbal-Pössnicker. I přes taktické chyby ale dokázali soupeře porazit a přiblížit naše mužstvo k tíženému 6. bodu. Stav utkání 5:4 pro Brod!
V posledním zápase nastoupila dvojice Laczko-Čachotský, kterým jsme všichni věřili, že nám to ukopou. Bohužel na Pepovi Laczkovi se projevila únava ze singlu a začínající viróza, která vyústila v nepřesnost a špatnou koncovku a tím jednoznačnou výhru domácích.

Konečný stav 5:5 bereme jako nepřijatelný na druhou stranu pokud budeme jezdit stále v 6 lidech bez možnosti střídání, můžeme být za remízu rádi!

NK Dobříš - TJ Slavoj Český Brod ,,B“ 5 : 5

 

Zpět